Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

  1. #1

    Question Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα? Ας μου απαντήσει κάποιος γιατί λείπουν τα HONDA TRANSALP - KAWASSAKI KLE κ.λ.π απο το forum??? Πιστεύω οτι είναι αρκετοί που τα έχουν κι αυτά ευχαριστώ..

  2. #2
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    Kalos irthes sto forum
    Mporeis na steileis ena pm ston hornet kai na to labei ypopsin tou.
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  3. #3
    Ούτε φωνή ούτε ακρόαση....

  4. #4
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Παρ'ότι αρμόδιοι είναι αλλοι για να απαντήσουν στην ερώτηση,

    Για να δημιουργηθεί κατηγορία δεν πρέπει μονο να υπάρχουν

    κάτοχοι των συγκεκριμένων μοτο αλλά και κάποιος με πολλές

    γνώσεις γύρω απο αυτές και διάθεση να γράφει και να συμαζεύει

    της πληροφοριες...

    Αυτα και περίμενε πιο επίσημη απάντηση...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  5. #5
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885

    Re: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
    Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα? Ας μου απαντήσει κάποιος γιατί λείπουν τα HONDA TRANSALP - KAWASSAKI KLE κ.λ.π απο το forum???
    ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα

  6. #6
    ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα
    :hypnotize

    #$%@#$ $%^#%$^ %@%^$%



  7. #7
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    και εγω οσες φορες εχω ζητησει να ανοιχθει κατηγορια, για scooter, παπια, η εχω κανει καποιες προτασεις στον πουτσο τους οι admins!h

  8. #8
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    κοιταξτε να δειτε

    καταρχήν εκφράσεις τυπού «στο πουτσο τους» ειναι αν μη τι αλλο προκλιτικές
    μη ξεχνατε οτι παντα ειμαστε «φιλοξενούμενοι» σε αυτο το χώρο

    για καθε μοντελο μπορειτε να κανετε ποστ στην ενότητα «μοντελα» γενικα

    ειδική κατηγορία γινεται ΜΟΝΟ αν ο admin νομιζει οτι εχουν μαζευτει αρκετα ποστ με θεματα που αφορουν το συγκεκριμένο και αξίζει το κοπο να δημιουργηθεί μια ξεχωριστή ενότητα

    επίσης μιας και ο φόρτος εργασιας των μοντ δεν επιτρεπει την δημιουργία νεων κατηγοριών, πρέπει καθε φορα που δημιουργηται ενα νεο section να βρίσκετε καποιος να αναλάβει να διαχειρίζεται το συγκεκριμένο χωρο

    αρα βαλτε εσεις σχετικα ποστ στα «μοντελα» ωστε να υπαρχει λογος δημιουργίας και αφήστε τις εξυπναδες

  9. #9

    Re: Re: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    ισως,Γιατί τα τρανσαλπ και τα κλε δεν είναι μοντέλα
    Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?

  10. #10
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Οσες φορες απευθηνθηκα σε admin, παντα για καποια προταση, και οχι για να ρωτησω κατι αλλο, ποτε δεν πειρα απαντηση, ουτε ενα μονολεκτικο οχι ή ναι. Το προβλημα μου δεν ειναι να γινει αυτο που ζητω, αλλα να περνουμε μια απαντηση τουλαχιστο.

    Καταλαβαινω οτι το φορτο εργασιας θα ειναι μεγαλο. Ισως να πρεπει γινουν παραπανω οι admins.

    Ειδικα η κατηγορια που υπαρχει κατω κατω στο forum, για προτασεις και σχολια, πρεπει να καταργηθει, αφου σχεδον κανεις εκει δεν παιρνει ποτε απαντηση απο admin για το αιτημα του.:hypnotize

  11. #11
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
    Οσες φορες απευθηνθηκα σε admin, παντα για καποια προταση, και οχι για να ρωτησω κατι αλλο, ποτε δεν πειρα απαντηση, ουτε ενα μονολεκτικο οχι ή ναι. Το προβλημα μου δεν ειναι να γινει αυτο που ζητω, αλλα να περνουμε μια απαντηση τουλαχιστο.

    Καταλαβαινω οτι το φορτο εργασιας θα ειναι μεγαλο. Ισως να πρεπει γινουν παραπανω οι admins.

    Ειδικα η κατηγορια που υπαρχει κατω κατω στο forum, για προτασεις και σχολια, πρεπει να καταργηθει, αφου σχεδον κανεις εκει δεν παιρνει ποτε απαντηση απο admin για το αιτημα του.:hypnotize


    O Admin είναι ένας μόνο και αυτός ασχολείται με το site γενικότερα, η δουλειά του δεν είναι να απαντάει και σε post, οπότε απάντηση από Moderator περιμένεις (την πείρες απο τον Idi σε αυτο το ποστ)

    όσο αφορά τον τρόπο που γράφεις.... όταν δεν σέβεσαι τους κανόνες συμπεριφοράς και χρησιμοποιείς ύψος επιθετικό και εριστικό στην καλύτερη περίπτωση εισπράττεις την ίδια συμπεριφορά ή αδιαφορία.

    εγώ προσωπικά….. δεν σου απαντάω γιατί δεν μου αρέσει το στιλ σου και, εαν δεν σε καλύπτει η απάντηση μου ή των άλλων moderator δώσε μου ένα τραπεζικό λογαριασμό να σου καταθέσω τα χρήματα της συνδρομής.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  12. #12
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885

    Re: Re: Re: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
    Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?
    Είναι χιούμορ με την λέξη μοντέλα (μανεκένε, πλαγκονες κλπ)

    Και όταν βλέπετε το ανθρωπάκι που καπνίζει, δείχνει ακριβώς αυτήν την διάθεση


  13. #13
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    εγώ προσωπικά….. δεν σου απαντάω γιατί δεν μου αρέσει το στιλ σου και, εαν δεν σε καλύπτει η απάντηση μου ή των άλλων moderator δώσε μου ένα τραπεζικό λογαριασμό να σου καταθέσω τα χρήματα της συνδρομής.
    Julious δεν πληρωνω καποια συνδρομη, ενα απλο registration εχω κανει και μπαινω μεσα στο forum.

    To υφος μου στο συγκεκριμενο ποστ ναι ειναι επιθετικο. Απλα με αυτο που ειπα παραπανω, αλλα και σε αλλο ποστ επισης "για το που μας εχουν γραψει οι admins" ηθελα να εκφρασω την δυσαρεσκεια μου, για καποια ποστ που ειχα βαλει στην ενοτητα, προτασεις και βελτιωσεις, και δεν απαντηθηκαν ποτε.

    Επισης εχω παρατησησει οτι στην αντοιστηχη ενοτητα, και αλλες προτασεις διαφορων μελων του φορουμ, μενουν αναπαντητες.

    Βεβαια η εκφραση μου εχεις δικαιο ηταν υπερβολικη και ζηταω συγνωμη αυτους που εθειξα.

  14. #14

    Re: Re: Re: Re: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Είναι χιούμορ με την λέξη μοντέλα (μανεκένε, πλαγκονες κλπ)

    Και όταν βλέπετε το ανθρωπάκι που καπνίζει, δείχνει ακριβώς αυτήν την διάθεση

    ok φίλε μου sorry γιατί σε παρεξήγησα.
    Είμαι σε νησί βλέπεις και είναι ότι καλύτερο αυτή η μηχανή για εδώ..

  15. #15

    Re: Re: Re: Γιατί δεν υπάρχουν όλα τα μοντέλα?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WILDCAT_mmm
    Δεν το κατάλαβα αυτό γιά κάντο πιο λιανά τι ενοείς όταν λες οτι δεν είναι μοντέλα?

    για σου ρε γκασμα μου αγριεμενε!!!!!
    μη μας παρουν τον αερα """
    Πεταϊ ο γαϊδαρος ? ? ? ?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF