Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: Δερμάτινο με λίγα χρήματα??

  1. #1

    Δερμάτινο με λίγα χρήματα??

    Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα τη γνώμη σας για αυτό το μπουφανάκι.

    https://motorshop.skroutzstore.gr/p....IC.251373.html

    Είναι καινούριος στο χώρο και δεν γνωρίζω και πολλά, ούτε για την εταιρεία ούτε για την ποιότητα του συγκεκριμένου μπουφάν και των προστατευτικών του. Το θέμα είναι ότι το badget μου είναι χαμηλό και ψάχνω κάτι σε δερμάτινο που να μπορώ να το φορέσω όμως και στο καφεδάκι ή στο ποτό. Επίσης ας μου πει κάποιος αν ξέρει το συγκεκριμένο site από θέμα αξιοπιστίας. Όποιες άλλες προτάσεις μέχρι το πολύ 200 ευρώ, είναι καλοδεχούμενες. Ευχαριστώ!

  2. #2
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    μια χαρα ειναι χτυπα το
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  3. #3
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    εγω θα προτιμουσα αυτο

    χωρις να σημαινει οτι αυτο που επιλεγεις δεν ειναι καλο.το σαιτ δεν το ξερω.καλη αγορα και καλωσηρθες
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #4
    Πολυ καλο φαινεται αλλα δεν ξερω αν κανει για ακραιο κρυο

  5. #5
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Aλήθεια, αυτό το motorshop πρώτη φορά το ακούω κι εγώ. Τσέκαρα κάτι μπότες λίαν συμπαθητικές. Το έχει δοκιμάσει κανείς;;;



    @Πανόπτικος: Ε δε μας είπε ο άνθρωπος πως το θέλει για τον Αλπικό Χειμώνα!!! (σόρρυ, δεν κρατιέμαι να μη σε πειράξω).
    Dura lex, sed lex.

  6. #6
    To site παιδιά δεν το ξέρω αλλά από ότι είδα έχει πληρωμή με αντικαταβολή, οπότε άμα σου φέρουν αυτό που θες τους πληρώνεις και το κρατάς. Αν όχι το στέλνεις πίσω και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Και τα λεφτάκια σου δεν κλαις. Τώρα αν το ξέρει κανείς ας μας πει.

  7. #7
    +1 στο Ρεβίτ , αλλά με την τιμή του Σπίντι , αν δεν είχα θα το σεφτόμουν να το έπαιρνα

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Πανοπτικός
    Πολυ καλο φαινεται αλλα δεν ξερω αν κανει για ακραιο κρυο
    Κανενα δερματινο δεν κανει για ακραιο κρυο.
    money cant buy me love !!!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Michelson
    To site παιδιά δεν το ξέρω αλλά από ότι είδα έχει πληρωμή με αντικαταβολή, οπότε άμα σου φέρουν αυτό που θες τους πληρώνεις και το κρατάς. Αν όχι το στέλνεις πίσω και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Και τα λεφτάκια σου δεν κλαις. Τώρα αν το ξέρει κανείς ας μας πει.

    Αντικαταβολη δεν σημαινει οτι το παιρνεις το φορας κ αν σου αρεσει το κρατας, κλειστο ειναι σε κουτι (λογικα) κ πρωτα υπογραφεις οτι παρελαβες -κ πληρωνεις φυσικα- κ μετα το ανοιγεις.

  10. #10
    Εχω το συγκεκριμένο τζάκετ και είμαι πολύ ευχαριστημένος .

    Στα θετικά του ο,τι είναι πολύ ζεστό ακόμα και τις πολύ κρύες ημέρες ,
    έχει καλές προστασίες σε όμους και αγκώνες ΣΠΙΝΤΙ είναι άλλωστε ,
    φοριέται άνετα όλες τις ώρες και ολες τις εποχές , εκτός φυσικά καλοκαίρι ,
    πολύ καλή ποιότητα κατασκευής σε σχέση με την τιμή του, πολλές τσέπες.

    Στα αρνητικά οτι δεν έχει προστασία πλάτης πράγμα που θεωρώ οτι είναι σημαντικό για ένα τζάκετ μηχανής . Βέβαια μπορεί να αγοραστεί εξτρα , μια που το τζάκετ διαθέτει την ανάλογη θήκη.

    Αυτά, καλές αγορές .

  11. #11
    @Πανοπτικός : Αν δεν κάνω λάθος ο παραλήπτης έχει το δικαίωμα να ανοίξει το πακέτο και να βεβαιωθεί για την ακεραιότητα του προϊόντος που παρήγγειλε, πριν πληρώσει και υπογράψει την παραλαβή.

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Τώρα έστειλα mail στο συγκεκριμένο online κατάστημα όπου ρωτάω κάποια πράγματα για την αξιοπιστία τους. Άμα οι απαντήσεις τους με ικανοποιήσουν θα το παραγγείλω, διότι δεν νομίζω να βρω το συγκεκριμένο μπουφάν κάπου αλλού σε καλύτερη τιμή.

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Michelson
    @Πανοπτικός
    Τι να πω... ρωτα το καλυτερα

  13. #13
    Νυχτερινό μέλος Το avatar του/της chriscrypton
    Εγγραφή
    17/09/2011
    Μηνύματα
    160
    AΝ θεσ μια ακομα πιο οικονομικη λυση δες κατι απο εδω :
    http://www.leather100.com.gr/dermati...mid=89&lang=el
    το συγκεκριμενο το εχω εδω και ενα χρονο και για τα λεφτα του μια χαρα ειναι..φυσικα ειναι no name αλλα μπορεις να αλλαξεις και τα προστατευτικα και να το ενισχυσεις ακομα περισσοτερο..

    υ.γ. το εχω ξανα αναφερει το παραπανω site σε συμ φορουμιτη που εψαχνε οικονομικη λυση παλιοτερα, να ξεκαθαρισω πως ουδεμια σχεση και συμφερον εχω.Απλα δεν περιμενα οτι ενα αγνωστο και φτηνο μπουφαν θα ειναι και τοσο καλο, γ αυτο και στο προτεινω.
    Σπεύδε βραδέως..

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chriscrypton
    AΝ θεσ μια ακομα πιο οικονομικη λυση δες κατι απο εδω :
    http://www.leather100.com.gr/dermati...mid=89&lang=el
    το συγκεκριμενο το εχω εδω και ενα χρονο και για τα λεφτα του μια χαρα ειναι..φυσικα ειναι no name αλλα μπορεις να αλλαξεις και τα προστατευτικα και να το ενισχυσεις ακομα περισσοτερο..

    υ.γ. το εχω ξανα αναφερει το παραπανω site σε συμ φορουμιτη που εψαχνε οικονομικη λυση παλιοτερα, να ξεκαθαρισω πως ουδεμια σχεση και συμφερον εχω.Απλα δεν περιμενα οτι ενα αγνωστο και φτηνο μπουφαν θα ειναι και τοσο καλο, γ αυτο και στο προτεινω.
    Πολύ γαμάτα φαίνονται αυτά. Το δέρμα είναι καλής ποιότητας; Τα προστατευτικά λένε τίποτα;
    Μόνο σε small μέγεθος βγαινουν;

  15. #15
    Νυχτερινό μέλος Το avatar του/της chriscrypton
    Εγγραφή
    17/09/2011
    Μηνύματα
    160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
    Πολύ γαμάτα φαίνονται αυτά. Το δέρμα είναι καλής ποιότητας; Τα προστατευτικά λένε τίποτα;
    Καλη προς μετρια ποιοτητα δερματος αλλα δεν με εχει απογοητευσει τις βροχερες μερες, ουτε και τις κρυες (με την επενδυση φυσικα).
    Τα προστατευτικα ειναι σαν το υλικο του mousepad αλλα πιο σκληρο ,μπορεις να τα αφαιρεσεις και να βαλεις καλυτερα.
    Σπεύδε βραδέως..

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΘΕΛΩ !! Μπουφανάκι μαγκιόρικο !! Με λίγα ...... ?
    από kiriakost στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2007, 22:56
  2. 1-0 αντι για πολλα με λιγα !
    από crs-k στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2005, 22:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF