Σελίδα 46 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3641424344454647484950515696 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 676 έως 690 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #676
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panos_zip
    Εγγραφή
    01/02/2012
    Μηνύματα
    661
    Σε είδα σήμερα στο πασαλιμάνι, κάτω από το ρολόι, να εχεις σταματήσει για να φωτογραφίσεις το μηχανάκι σου με φόντο τα κοτερα.
    Τιβόρ από Ουγγαρία, με αφρικα 750 κυπαρισσί, φορτωμενο με βαλιτσες. Μια εβδομάδα στο δρόμο ήδη, χωρίς πρόγραμμα. Ταξιδάκι στα βαλκάνια. Επόμενη στάση Κόρινθος.

    Πως οδηγάνε έτσι εδω, λεει, σαν τρελοί!
    Καλο δρόμο!

  2. #677
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Σε είδα, εχθές το βράδυ, με το Beverly να βγάζεις μάτια. Όταν μας έπιασε το κόκκινο, πίσω από το αμαξάκι, που έλαμπε υπό το φως σου, σε ρώτησα: "καλά, εσύ τώρα με αυτά τα φώτα βλέπεις"; Εσύ μου είπες ναι και όταν σε ξαναρώτησα αν αντιλαμβάνεσαι ότι τυφλώνεις άπαντες εσύ με έστειλες αδιάβαστο: "αυτά φιλαράκι δεν τυφλώνουν. Είναι Led." Τα φώτα, κατά τη γνώμη σου, δεν τυφλώνουν αλλά εσύ με κούφανες.
    Υπάρχει ελπίδα αλλά είναι αλλού!

  3. #678
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20161012_104615.jpg 
Προβολές:	519 
Μέγεθος:	60,4 KB 
ID:	370200
    Σε ειδα daz στη λονδρα!!!!χαχαχαχα

  4. #679
    Σε είδα με τον πήγασο να περιμένεις οδική...Εγώ πατάκι ξανά δεν..
    Γέλασε όλη ή Αθήνα μαζί μας..

  5. #680
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της niKorobel
    Εγγραφή
    29/09/2016
    Μηνύματα
    156
    Σε είδα με το ίδιο SR250 classic 97 , ήταν το πρώτο ίδιο με το δικό μου που είδα .. σταμάτησες Μιχαλακοπούλου μιλήσαμε για τις μοτό - ανταλλακτικά κτλ ! καλή φάση! σου είπα να μπείς στο φόρουμ εδώ

  6. #681
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε βλεπω μικρη μου ακουνητη στο γκαραζ και αναστενάζω... τι θα γινει με πιανει το στερητικό συνδρομο...
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  7. #682
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα κλασσικη ελληνιδα γιαγια να εχεις αποψη για ολα. Ακομη και για το πως παιρνουν μπρος τα αεροπλανα ΜΕ ΣΠΡΩΞΙΜΟ!!!!!

  8. #683
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα μωρή καρακάξα να περνάς κοιμισμένη κάθετα την Ιερά Οδό από χύμα σημείο που ΔΕΝ υπήρχε διάβαση με τα ακουστικά στα αυτιά και τα μάτια σου στην οθόνη του κινητού και παραλίγο να σε πατήσω. Όταν έφτασα δίπλα σου φρεναριστός (ακόμα δεν είχες πάρει χαμπάρι γιατί τα μάτια ήταν στο κινητό)...
    και έσκασα κόφτες μαζί με κόρνες πετάχτηκες σου φύγανε κινητά τσάντες από τα χέρια και σωριάστηκες χάμω. Γέλαγε όλη η Ιερά Οδός μαζί σου μαζί και όσοι ήταν στη στάση του λεωφορείου και κοίταζαν το βλέμμα αγελάδος που είχες μετά το κάζο. Πάρε να χεις

  9. #684
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα σήμερα πρωί-πρωί με το κλειστό φορτηγάκι στον κυκλικό κόμβο ξαφνικά μπροστά μου, επειδή βαριόσουνα να κάνεις τον κύκλο... Είναι θαύμα που δεν σκοτωθήκαμε γαμημένε βλάχε!!!

  10. #685
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    549
    σε βλεπω ρε κουκλα εδω και 2 εβδομαδες στο παρκινγκ πλυμενη σκεπασμενη, να μου εχεις γυρισμενη πλατη, οποτε περναω...κ γω αθορυβα περναω, σπαραζει η καρδια μου που σε προσπερναω χωρις να σου δινω κ πολυ σημασια...περναμε ωραια οι δυο μας και αυτο ειναι που ποναει τωρα που δεν σε πολυκαβαλαω...ατιμη κριση...σου ζητω συγνωμη μωρο μου...εχουμε πολλα να κανουμε οι δυο μας, μη μου στεναχωριεσαι και μη με κακολογεις....αληθεια προσπαθω...
    ..without engineers, science is just philosophy..

  11. #686
    σας ειδα χερακι χερακι να γυρνατε απο διασκεδαση...τουλαχιστον ο ενας να ξυρισει τα μουσια να ξερουμε ποιος κανει την γκομενα ρε
    μου γυρισαν τα αντερα βραδιατικα
    Lost on purpose..again

  12. #687
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα κοπελιά με στυλάκι Εξαρχειοκόριτσου (όλες ιδια κοψια έχετε ρε πστη μ) να έχεις κάτσει στη νησίδα επι της Λ.Αλεξάνδρας στο ύψος της πλατείας Αργεντινής..και να έχεις μια DSLR και να τραβας φώτο τις κακάσχημες πολυκατοικίες της απέναντι πλεύρας...μα καλά δε ξέρω απο τέχνη..αλλα τι στο διάλο παίζει με την μόδα σας ..οτι μπούρδα τραβάτε βάζετε και 5 φίλτρα και να τα λαικςςς
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  13. #688
    Σε είδα HECTOR Αυτό το πράγμα είναι αστείο λοιπόν... Τόσα χρόνια μετά, με την βαλίτσα "σου" φορεμένη στο fazer στο ίδιο σημείο που την είχα αγοράσει. Χάρηκα που σε είδα, καλούς δρόμους με το επόμενο

  14. #689
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hector
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    160
    Σε είδα και εγώ amyroukai και μου έφτιαξες την διάθεση την καταλληλότερη στιγμή....συνωμότησε το σύμπαν...πάμε για άλλα


    Υ.γ. Μα τι γαμάτη μπαγκαζιέρα σου έδωσα ο π@@στης! Σου αναβάθμισα την μηχανή λέμε!
    Τελευταία τροποποίηση από hector; 13/10/2016 στις 14:38.
    Το lifestyle είναι μαγικό, από μηδενικό σε κάνει νούμερο!

  15. #690
    Σε ειδα ποδηλατη στην παραλιακη στο υψος του Αγιου Κοσμα να εισαι κατω....

    Δυσκολο πραγμα το ποδηλατο, εγω τα λεω αλλα εγω ειμαι κακος και κομπλεξικος...

    Περαστικα σου και ποτε ξανσ....
    πουτσ@@@@@@@@@

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF