Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 33

Θέμα: gelios zhtas!

  1. #1
    Μελος προς επιτηρηση Το avatar του/της koyrsaross
    Εγγραφή
    10/08/2007
    Μηνύματα
    63

    gelios zhtas!

    prin kana dimhno agorase enas filos mou ena xr 650 kai hthele na tou allaksoume aytokolhta kai anebhkame kai oi dyo panw sto diko tou xr me kranoi kai oi dyo kai ksekinhsame gia ton karer sto koukaki.odhgousa egw epidh ton fobamai :P.sthn khfisias synantame 2 zhtades gyrw sta 35-40 xronwn kai mas kanoun shma telos pantwn na mhn ta polylogo ayto pou me ekane na pethanw sta gelia einai oti me to pou tou edwsa ola ta xartia teleiws nomimoi eimastan leei o enas re paidia giati forate kranoi kai oi dyo ti pate na kanete???kai tou lew an den foraga kranos den tha me rwtages giati den foraw kranos?telos pantwn mas phge gia eksakribwsh epidh foragame kranoi kai nomize oti eimastan tsantakides :S .ksexasa na pw oti to xr eixe kai katreftes.axaxaxaxaxa.
    ELEOS!!!!geloios o typas!

  2. #2
    re pou ftasame.....
    na theorise ipoptos ama kabalas mixani kai foras kranos!!!!
    :a31: :a31: :a31:
    "pan HONDA ariston"


  3. #3
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614


    Φοβεροί οι τύποι !!!
    Τσακάλια πάντως σας μυρίστηκαν κατευθείαν !!!

    Εμένα με σταμάτησαν για έλεγχο προχθές και ήμουν διπλός αλλά ο συνεπιβάτης μου ήταν ξεκράνωτος (μαλακία μου αλλά έτυχε να μην έχω μαζί μου το δεύτερο..) και δεν με είπανε τπτ εφόσον ήμουν κατά τα άλλα νόμιμος!!!

    Αν φορούσε και ο άλλος κράνος λέτε να είχα τρεχάματα??
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    :hypnotize αν ειναι δυνατον ρε παιδια αν ειναι δυνατον

    (καλα μου εχει τυχει και μενα ενα τετοιο με αστυνομικους αλλα οχι με μηχανη )
    οταν πηγαινα σχολειο -λυκειο- ημουν σε ενα απο τα πιο κακοφημα του πειραια (τοτε)
    ενα μεσημερι ημουνΑ εξω απο τον ηλεκτρικο σταθμο και περιμενα εναν φιλο
    πανω στη τσαντα μου (σχολικη) εκτος απο μια πλειαδα συγκροτηματων θυρων-7 και τετοια εγραφα και το σχολειο μου (το ονομα του)

    ερχετε λοιπον αστυνομικος απο πανω μου και καλα ψαρωτικος (βρηκε το παιδι να ψαρωσει και αυτος εμενα :rotflmao: τωρα που μεγαλωσα ποιο πολλες πιθανοτιτες θα ειχε απο τοτε )
    και μου λεει <<πας εκει ε?>>-λεγοντας το ονομα του σχολειου μου

    ναι . του λεω
    και τι μου λεει ο Θεος???

    την πινετε εκει ε?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    (Λες και θα του ελεγα ακομα και να ηξερα η δεν ηξερα τιποτα μα ειναι δυναΜον?)
    :rotflmao:


    τελος παντων εκεινη την στιγμη που τον κοιταω σαν ουφο και με τεραστια προσπάθεια κραταγα τα γελια μου ερχετε ενας μεγαλυτερης ηλικιας αστυνομικος και τον παιρνει απο διπλα μου κανοντας μου ενα νευμα σαν να μου ελεγε <<συγγνωμη>>
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    :hypnotize αν ειναι δυνατον ρε παιδια αν ειναι δυνατον

    (καλα μου εχει τυχει και μενα ενα τετοιο με αστυνομικους αλλα οχι με μηχανη )
    οταν πηγαινα σχολειο -λυκειο- ημουν σε ενα απο τα πιο κακοφημα του πειραια (τοτε)
    ενα μεσημερι ημουνΑ εξω απο τον ηλεκτρικο σταθμο και περιμενα εναν φιλο
    πανω στη τσαντα μου (σχολικη) εκτος απο μια πλειαδα συγκροτηματων θυρων-7 και τετοια εγραφα και το σχολειο μου (το ονομα του)

    ερχετε λοιπον αστυνομικος απο πανω μου και καλα ψαρωτικος (βρηκε το παιδι να ψαρωσει και αυτος εμενα :rotflmao: τωρα που μεγαλωσα ποιο πολλες πιθανοτιτες θα ειχε απο τοτε )
    και μου λεει <<πας εκει ε?>>-λεγοντας το ονομα του σχολειου μου

    ναι . του λεω
    και τι μου λεει ο Θεος???

    την πινετε εκει ε?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    (Λες και θα του ελεγα ακομα και να ηξερα η δεν ηξερα τιποτα μα ειναι δυναΜον?)
    :rotflmao:


    τελος παντων εκεινη την στιγμη που τον κοιταω σαν ουφο και με τεραστια προσπάθεια κραταγα τα γελια μου ερχετε ενας μεγαλυτερης ηλικιας αστυνομικος και τον παιρνει απο διπλα μου κανοντας μου ενα νευμα σαν να μου ελεγε <<συγγνωμη>>


    γιατι δε λες το ονομα του σχολειου????

    ...................υποπτο!!!!!







    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    μα καλα ειμαστε σοβαροι?το κωλοχαρτο που ονομαζεται διπλωμα δεν πιστοπιοει τιποτα?τι εξακριβωση και κουραφεξαλα!!!!!!!ποπο ευτηχως που το ειδες απο την αστεια πλευρα(υπαρχει?)!!!
    αρε κουμπουριες που θελουν
    V POWER

  7. #7
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    γιατι δε λες το ονομα του σχολειου????

    ...................υποπτο!!!!!











    παω να παρω τσιγαρα και οοοοοοταν ερθω θα σου το πω












    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #8
    ΕVI να υποθέσω πολυκλαδικό;
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    ΕVI να υποθέσω πολυκλαδικό;
    χατζ/κειο
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  11. #11
    Επί του θέματος τώρα.Με σταμάτησε ζητάς την εποχή που είχαν πρωτοκυκλοφορήσει τα Honda Astrea και ενω δεν είχα δίπλωμα με ρωτάει: Πόσα cc είναι; 100 του απαντάω!
    Και λέει το τρομερό ο θεός: Α.... πουλάκι μου, είναι και πειραγμένο!!!!!!
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο
    τα καλυτερα παιδια ειμαστε



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    (οχι οντως ειμαστε )
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    ΕVI σβήσε σε παρακαλώ κάτι προσπαθώ να στείλω πμ αλλά....
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  14. #14
    Κάτι θα σκεφθώ Το avatar του/της sergiosm
    Εγγραφή
    01/05/2007
    Μηνύματα
    1.297

    Re: gelios zhtas!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
    tou edwsa ola ta xartia teleiws nomimoi eimastan
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koyrsaross
    mas phge gia eksakribwsh epidh foragame kranoi kai nomize oti eimastan tsantakides
    Συγγνώμη ρε παιδιά;;;

    αφού του δώσατε όλα τα χαρτία (άρα και ταυτότητα)

    γιατί σας πήγε για εξακρίβωση;;;
    τί ακριβώς να εξακριβώσει ;;;

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της HateNord
    Εγγραφή
    11/08/2007
    Μηνύματα
    167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    είπα να το πω αλλά με παραπλάνησε ο ηλεκτρικός! Εγώ προέρχομαι απο το κολλέγιο που ακούει στο όνομα ναυτικό λύκειο



    ΨΨΨΨΨΨτττττττ κι εγώ το Ναυτικό Λύκειο Πειραιά τελείωσα λές να ήμασταν συμμαθητές και να μην το ξέρουμε ???? εγώ μηχανικός...εσύ ?????

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF