Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Μπουφαν Ixon Glorious

  1. #1

    Μπουφαν Ixon Glorious

    …. Είναι το μπουφανάκι που σκέφτομαι να πάρω αλλά όσο και αν έχω ψάξει στο net δεν κατάφερα να βρω ούτε ένα σχόλιο, θετικό ή αρνητικό!
    Στο Γιάσσαρη μάλλον δεν υπάρχει οπότε άμα είναι και το πάρω θα πρέπει να το παραγγείλω, με κίνδυνο φυσικά να πάρω γουρούνι στο σακί!

    Τα φώτα σας please….

    http://www.ixon.fr/

    Υπόψη πως οδηγάω ένα CBR 600 RR ‘05


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ixon glorius.png 
Προβολές:	522 
Μέγεθος:	83,0 KB 
ID:	106631
    "pan HONDA ariston"


  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Εάν δεν υπάρχει για να το δοκιμάσεις, πώς θα ξέρεις το νούμερο σου;

  3. #3
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    & δε μπορώ να καταλάβω & το γεγονός ότι πολλές φορές θέλουμε να δοκιμάσουμε ένα προϊόν, το οποίο όμως δεν το έχει το κατάστημα, & σου λέει άμα στο φέρω να το δοκιμάσεις πρέπει να το πάρεις. Θα μου πείτε βέβαια ότι δε μπορεί το κάθε μαγαζί να έχει στοκ σε όλα, όμως θα μπορούσε να έχει ένα κομμάτι από κάθε νούμερο, και όχι από κάθε σχέδιο.


  4. #4
    Έχω την κακή συνήθεια να μου αρέσουν πράγματα που δεν είναι διαθέσιμα ή που είναι πολύ ακριβά.
    Δεν ξέρω πως μου συμβαίνει αλλά είναι αυτό που λένε «όλο στο ακριβό πάει το μάτι σου κύριος»
    Τι να κάνω?
    Να πάω κόντρα στην φύση μου?
    Τέλος πάντων το μέγεθός το βρήκαμε με τον τοπικό αντιπρόσωπο και έδειχνε και πολύ σίγουρος για αυτό, τα μεγέθη είναι M,L,XL κτλ και όχι νούμερα, αν τώρα βγει σακί δεν το παίρνω και ας γκρινιάζει όσο θέλει!
    Αυτό που με απασχολεί είναι η ποιότητα, η εργονομία, η άνεση κτλ.
    "pan HONDA ariston"


  5. #5
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    & δε μπορώ να καταλάβω & το γεγονός ότι πολλές φορές θέλουμε να δοκιμάσουμε ένα προϊόν, το οποίο όμως δεν το έχει το κατάστημα, & σου λέει άμα στο φέρω να το δοκιμάσεις πρέπει να το πάρεις. Θα μου πείτε βέβαια ότι δε μπορεί το κάθε μαγαζί να έχει στοκ σε όλα, όμως θα μπορούσε να έχει ένα κομμάτι από κάθε νούμερο, και όχι από κάθε σχέδιο.

    +10000000000
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135

    Re: Μπουφαν Ixon Glorious

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Airetikos
    Υπόψη πως οδηγάω ένα CBR 600 RR 05
    χρωματάκι μόνο δεν μας είπες της μηχανής σου για να δούμε αν θα ταιριάζει...

  7. #7
    το μωρο μου
    κρανος φοραω KBC
    βλεπε avantar...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	cbr600-05-11.jpg 
Προβολές:	463 
Μέγεθος:	33,1 KB 
ID:	106722
    "pan HONDA ariston"


  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Airetikos
    το μωρο μου
    κρανος φοραω KBC
    βλεπε avantar...
    ωραία τώρα πες μας και μάρκα και χρώμα απ'τα γάντια και τις μπότες σου να δούμε αν ταιριάζει το συνολάκι...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
    ωραία τώρα πες μας και μάρκα και χρώμα απ'τα γάντια και τις μπότες σου να δούμε αν ταιριάζει το συνολάκι...

    Ελα μωρέ , όλοι περάσαμε από τα ίδια λούκια .... ντάξ , το παλικάρι είναι πωρωμένο , ε και ?

    Αμα του αρέσει , ας βάλει και την μπέρτα του Superman ...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
    ωραία τώρα πες μας και μάρκα και χρώμα απ'τα γάντια και τις μπότες σου να δούμε αν ταιριάζει το συνολάκι...




    Εμένα μου αρκεί πού ψάχνεται για να αγοράσει κάτι να φοράει,σκέφτεται την ασφάλειά του και αυτό μετράει.Τώρα αν θέλει να τα κάνει και συνολάκι μαγκιά του,όλοι το σκεφτόμαστε λίγο και αυτό,μην είμαστε και σαν καρναβάλια...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
    Εμένα μου αρκεί πού ψάχνεται για να αγοράσει κάτι να φοράει,σκέφτεται την ασφάλειά του και αυτό μετράει.Τώρα αν θέλει να τα κάνει και συνολάκι μαγκιά του,όλοι το σκεφτόμαστε λίγο και αυτό,μην είμαστε και σαν καρναβάλια...
    εμένα μου αρκεί να λέει: "ψήνομαι για αυτό το μπουφανάκι,στα υπόψιν καβαλάω σούπερσπορ μηχανάκι"

    αλλά όχι, πρέπει να βγάλει ανακοίνωση:
    -έχω CBR (όχι οποιοδήποτε ss)
    -είναι 600 κυβικά (λες κι αν ήταν χιλιάρι θα έπαιρνε άλλο,καλύτερο μπουφάν) και
    -είναι και του 2005 (ευτυχώς γιατί έχει upside-down,όχι σαν του 2004)

    Σιγά ρε φίλε για μπουφάν ψάχνεις! όχι για πίσω δισκόφρενο!

    Κατάλαβες project την ενόχλησή μου?

  12. #12
    Εντάξει έχεις δίκιο αλλά ίσως να το διευκρίνησε για να καταλάβουμε γιατί ζητάει μεσάτο μπουφανάκι,σε ένα on/off ενδεχομένως να φορούσε και 3/4.Το γεγονός ότι παραθέτει το μοντέλο,τα κυβικά και το έτος κατασκευής δεν έχουνε νόημα όντως...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  13. #13
    Αντε πάλι ... ρε αφήστε τον άνθρωπο ... ας γράψει ότι θέλει .... στον τοίχο του σπιτιού σας ηρθε να γράψει,
    και κάνετε έτσι !!


    Εμοτικον που να λέει ... Ήμαρτον Κύριε !! Γιατί δεν έχουμε ??

  14. #14
    ok!
    meta to sxetiko doulema pou isos kai na to aksizo den leo.
    ali fora prin grapso ti mixanaki exo tha simboulebome epikinoniologo gia na min enoxlithei kanis.
    to parakana prospathontas na doso oles tis plirofories gia na apofigo na apantao se asxetes erotiseis tou stil "ti ss exei?"
    (malon katafera to antitheto):a31: kai oxi gia na to paikso istoria!
    den einai tou xaraktira moy kai ksero poli kala tin thesi pou katexei i mixani mou sti ektimisi tou kosmou. (pos einai dinaton na to "epaiza" edo mesa me ena 600raki?)

    apo ekei kai pera...
    poromenos?
    nai eimai! kai poli malista, kako einai?
    (min apantisete opos stin farsa "telos"):smilea:

    an me endiaferi afta pou forao na einai omorfa?
    kai bebea! opos eipe kai kapios alos den nomizo kanenas sas na tou aresei na kiklofori san karnabalos?

    kai tora sto zoumi...
    telika kserei kanis kati sxetiko me ayto to mpoufan?
    aksizei ta lefta tou?
    i na rotiso pouthena alou pou na asxolounte me to spor, kai oxi me to na sxoliazoune se stil "to malakismeno tis pareas"

    min me pareksigite apo to ifos tou graptou mou, kata bathos eimai kalo paidi
    leeeeme tora..... :a29:
    kai gia na sas to apodikso opios mou dosei plirofories gia to mpoufan tha ton afiso na fotografithei me tin super super sport HONDA CBR 600 RR '05 kokkini mple asimi mixanara mou!!!
    "pan HONDA ariston"


  15. #15
    zefkas
    otan isoun mikroulis den prepei na sou eperne pola paixnidakia i mama sou, e?

    as arxisoun tora oi xoroi!
    eeee.... ta spam ithela na po!
    "pan HONDA ariston"


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 15:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF