Σελίδα 28 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1823242526272829303132333878128 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 406 έως 420 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #406
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της iconan
    Εγγραφή
    21/11/2012
    Μηνύματα
    334
    Σας είδα όλους τους 2τροχους χτες στη παραλιακή, το 80% απο εσάς είσασταν ακράνοβιτς, το 40% απο τους ακράνοβιτς είσασταν με διχαλοσφεντόνες, και το 5% απο τους ακρανοβιτς-διχαλοσφεντόνες, μας δείχνατε και πόσο πονέσατε όταν κάνατε τατουάζ χωρίς μπλούζα καν!
    Που πάτε ρε!!! ξέρετε ποσο καυτή είναι η άσφαλτος και τι εγκαύματα μπορεί να πάθετε με το παραμικρό πέσιμο (μακριά απο όλους μας) ? Και το έγκαυμα είναι το λιγότερο και μάλιστα πονάει πολύ περρισότερο απο ένα τατουαζ!

  2. #407
    Σε είδα φιλαράκι με το ΧΤ στην Ακαδημίας να ξεσαλώνεις. Γούσταρα, αλλά το μόνο που μπορούσα να κάνω είναι να σε ακολουθώ. Σου λέω στο φανάρι "Σιγά σιγά". "Δίκιο έχεις" μου λες. "Όχι, σιγά σιγά θα μάθω και γω" σου λέω και γέλαγαμε που ήμουν σαν αστακός μες στη ζέστη.


    Σε ξαναείδα και πιο μετά, δυστυχώς, που σταματήσαμε να βοηθήσουμε τον συν-αναβάτη που είχε πέσει στην Β. Σοφίας, χωρίς ευτυχώς να χτυπήσει σοβαρά, με το κρανος σχεδόν ανοιγμένο στα δύο..


    Αν είστε απο εδώ, χάρηκα που τα παμε φίλε (Α), περαστικά και γρήγορα καβάλα φίλε (Β).
    Κλεκλές

  3. #408
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα εχθές τα χαράματα κατά της 4 στην εγνατία πάνω απο Ασπροβάλτα προς Θεσσαλονίκη λίγο πριν τα διόδια.

    Πηγαίναμε 2 μηχανές χαλάρα με 70 περίπου,και ανάβαμε αλάρμ όταν μας προλάβαινε κάποιος ,ώστε να δώσουμε παρόν μήπως και δεν μας δεί κάποιος.

    Μας περασες με το V-STROM ,δικάβαλος και με βαλίτσες,και έκοψες ,ήρθες δίπλα μας και μας ρώτησες "αν είμαστε καλά ,και αν όλα είναι καλά" σε έιπαμε όλα καλά και έφυγες,και καλούς δρόμους.

    Αυτό θα πεί ανθρωπιά

  4. #409
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162
    Οσο περνάει ο καιρός και αδειάζει η Αθήνα τόσο πιο σουρεαλιστικες στιγμές ζούμε! Ειδικά αν βρεθεί στον δρόμο σου όλος αυτός ο "στρατός" που μαζεύει ότι μεταλλικό μπορεί να παει προς ανακύκλωση! Το πρωί δυο αφρικανοι κατέβαιναν την Αλεξάνδρας στο αριστερό ρεύμα, ήθελαν να στριψουν στο φανάρι για Εξάρχεια, με ένα καρότσι supermarket που προεξειχαν περιμετρικά σωλήνες, κοιλοδοκοι, οπλσμοι απο οικοδομές! Συνεχίζοντας στην Στουρναρη, συνάδελφος "φίλος" της φύσης και της ανακύκλωσης, έξω απο το Πλαίσιο κατεβαίνει μεσα στην μέση του δρόμου επίσης με καρότσι φορτωμένο με δυο σώματα καλοριφέρ κλπ υλικά ανακαίνισης. Απο πίσω περίμεναν στωικα 5,6 αυτοκίνητα και ένα λεωφορείο, παρα τα αντίθετα λεγόμενα είμαστε όντως ευρωπαίοι. Τέλος και το πιο τηλεοπτικό-θεαματικό, στην Λ. Αθηνών στο φανάρι της δημοτικής βιβλιοθήκης απο αγροτικό κινούμενο προς Αιγάλεω, με οδηγό πιθανώς επηρεασμένο απο τα περάσματα του Ogier στον πρόσφατο αγώνα της Φινλανδίας, τρέχει όσο παει στην αριστερή λωρίδα και απο την σαβουρα που είχε φορτωμένη στην καρότσα απογειωνεται διαφημιστική μεταλλική πινακίδα, οι παλιές οι ωραίες και αφού σηκωθεί σε ύψος 5-6 μέτρων και χτυπήσει τα καλώδια προσγειωνεται στο διάζωμα, δίπλα στο φανάρι και στον οδηγό C50 που παρακολουθούσε εξτασιασμενος σκηνή που μέχρι τωρα είχε δει μόνο σε χολιγουντιανη ταινία..
    Και όλα αυτά σήμερα το πρωί..

  5. #410
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Κάνοντας προπόνηση για τη σιδερόκωλη 4 πήγα το δρομολόγιο Αθήνα-Ροβιές(Ευβοίας)-Αθήνα σήμερα και είδα αρκετό κόσμο. Λευκό μπούσα στα ψαχνά μαζί με ένα bmw gs, f650 μπλέ στον παγώντα, 3 ή 4 ktmια πρίν το μαντούδι πάνω στο ποτάμι που είχαν κάτσει οι οδηγοί τους, chally φορτωμένο στη λίμνη με οδηγό που φορούσε μόνο μαγιό και τίποτις άλλο . Καλούς δρόμους σε όλους, καλά να είμαστε να το ξανακάνουμε!

  6. #411
    Σε είδα μεΚανάκι μου να χορεύεις καρσιλαμά με το που πήγα να πάρω τη δεξιά στροφή μετά τη διχάλα προς Πειραιά (τέλος Συγγρού) από τα λάδια που πάτησα στην απαλή αριστερή που υπάρχει λίγο πριν...Στην αρχή δεν συνειδοτοποίησα τι έγινε, αλλά μου κόπηκαν τα ποδιά όταν βγαίνοντας από τη στροφή είδα δυο παληκάρια να έχουν αράξει στη νησίδα (για να συνέλθουν από το χέ$ιμο προφανώς) και όταν τους έκανα νόημα με το χέρι ''γλιστήσατε;;;'' κούνησαν καταφατικά το κεφάλι, τότε λύθηκαν τα γόνατά μου...Ελπίζω το περιπολικό της Τροχαίας με το πριονίδι να έφτασε σύντομα...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  7. #412
    VFR 800 μπορντώ δικάβαλο με σαμάρια στην Λαυρίου προς Αττική οδό κατά τις 19:00 με 19:30 χθες χαλαρά κινούμενο.
    Το κόκκινο Insight που σου έκανε σήμα με τα φώτα και προσπαθούσε (μάταια φυσικά) να σε φτάσει το είδες;

  8. #413
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα σκατόβλακα γέρο, να με κάνεις εμένα και μια ακόμη μηχανή προσπέραση απο τα αριστέρα και βγήκες ΟΛΟΣ αντίθετο ρεύμα,όχι λίγο ούτε μισό αμάξι αλλά όλο το αμάξι σου στο αντίθετο ρεύμα , προς τα ΙΚΕΑ πριν καμία ώρα, για να πας πιο γρήγορα ενώ πηγαίναμε ήδη με 60... που ήταν πάνω απο το όριο...
    Όμως ; Στο αντίθετο ρεύμα ένας άνθρωπος κόντεψε να πέσει κάτω, απο το μηχανάκι του μάλλον Crypton ,σε κόρναρε ότι οδήγουσες σε αντίθετο ρεύμα και δεν έκανες τίποτα,εκεί συνέχιζες έκανε απότομο σλάλομ για να σε αποφύγει και κόντεψε να πέσει κάτω (το κράνος δεν θα τον έσωζε παρότι το φορούσε).
    Μας πέρασες... Αλλά;

    Ήρθα δίπλα σου , και σε φώναζα οτι θα τον σκότωνες κτλ. και έλεγες "εγώ δεν βγήκα στο αντίθετο ρεύμα" και σε είπα " μακάρι να είχε αστυνομία μπροστά να σε έλεγα εγώ" και ΤΣΟΥΠ!!!!Στα 100 μέτρα είχε αναμένους φάρους,σε είπα ότι σταμάτα στην άκρη ,και γκάζωσες...ΑΛΛΑ;
    Σταμάτησα στους αστυνομικούς,σε έδειξα,πρόλαβαν και είδαν τις πινακίδες σου,περίμεναν τον συνάδελφο τους να πάρουν ένα χαρτί απο κάτι που είχαν γίνει και θα σε κυνηγούσαν,έδωσα και τα στοιχεία μου κανονικά

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΑΣΑΝ!

  9. #414
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα κωλογερε με το πρασινο vectra να μου κοβεις φατσα φορα τον δρομο και οταν ηρθα διπλα σου και σε αρχισα στα βρισιδια σε ρωτησα<δεν με ειδες>για να παρω την αποστομωτικη απαντηση<οχι δεν σε ειδα,κατι ακουσα αλλα δεν σε ειδα>εκανες και δεξια μετα να παρεις υπογλωσιο,εισαι τυχερος που βιαζομουν

  10. #415
    σε ειδα πανιβλακα με το σουπερ ντουπερ ss που κρεμασμενος στην μηχανη και χωρις εξοπλισμος ,περασες 10 ποντους συριζα διπλα μου ,πανω στη στροφη της παραλιακης προς πειραια ,και παραλιγο να φυγεις , και στα φρυδια μου αλλα ο δρομος ηταν αδειος και με περασες συριζα για να μου δειξης την μαγκια σου .και να κοψοχολιαστω....
    ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΜΟΥ ΡΕ αν επεφτες θα ερχομουν και θα ετρωγες και ενα σουτ οπως θα σουν κατω ...
    ξερω ειμαι σκληρος ,αλλα ησουν μεγαλος μ%λακας

  11. #416
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα για λιγο βλαμμενε με το mega scooter το καπελλο τα γυαλια και τα ξυρισμενα ποδια και το χαζογκομενακι απο πισω σου σε μια κινηση ανδρισμου σου.εγω να κανω χαλαρη βολτουλα με την παπια και την κυρα μου να εχω απεναντι δυο κουτια που κανουν προσπεραση το ενα στο αλλο κανονικα
    και εσυ να ερχεσαι με τις τελικες σου απο πισω μου και να παιζεις φωτα κορνες να κανουμε στην ακρη και μου εκανες και χειρονομια macho man
    στον γυμνασμενο πισινο σου θα το βαλω να ξερεις
    γιατι εδω ειναι επαρχια και ο κοσμος ειναι μικρος και ξερω ποιος εισαι

  12. #417
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.464
    σε ειδαμε βλάκα με το οπελ σου στην ανω γλυφαδα χθες που έσφαξες το κόκκινο και παλι καλα που σε ειδε ο ντιλιβερας οτι έκανες μαλακία και φώναξε και πλακωθήκαμε στα φρενα πριν καλα καλα ξεκινήσουμε απο το φαναρι μας, για θα μας σκότωνες 4 μηχανακια. δεν σε κυνηγήσαμε να σε τουλουμιασουμε στο ξηλο οπως θα σου αξιζε αλλα οκ την επόμενη φορα το υπόσχομαι.

  13. #418
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα γυναίκα οδηγό να κάνεις 5 ολόκληρα λεπτά να παρκάρεις ανάμεσα στο δικό μου μηχανάκι και σε ένα τδμ που δεν χρειαζόταν πάνω από 5-10 δευτερόλεπτα. Μετά ενοχλείστε που σας δουλεύουμε για το πως οδηγάτε...

  14. #419
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Σε είδα Dr Evil, χάρηκα που γνωριστήκαμε και είπιαμε το καφεδάκι μας στη Μεγαλόνησο. Το δεύτερο άτομο που γνωρίζω προσωπικά μέσω του Forum.
    WHO RUNS THE SHOW

  15. #420
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    Σε είδα Dr Evil, χάρηκα που γνωριστήκαμε και είπιαμε το καφεδάκι μας στη Μεγαλόνησο. Το δεύτερο άτομο που γνωρίζω προσωπικά μέσω του Forum.
    Σε ειδα κι εγω και μετα απο μηνες ειδα φως στο τουνελ της μοτο ζωης μου εδω!
    Ειδα οτι παρα την γκαντεμια που ειχες τις προαλλες, ολα ειναι καλα!
    Ειδα και τη γριουλα που καβαλας και ειναι μ@ναρα! Πρεπει να δω και το θηριακι.

    Ειδα και τα πιπινια διπλα-γυρω μας και εφτιαξε η διαθεση μου!

    Θα σε δω και παλι συντομα, να γραψουμε κανα χιλιομετρο η να πιουμε καμια μπυρα η και τα δυο.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF