Σελίδα 34 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2429303132333435363738394484 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 510 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #496
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα χτες στη σεβαστουπολεως με βεσπα και κρανακι (αντιμπατσικο ) και το αυτοκολητο του φορουμ πανω. ποιος?

    επισης σε ειδα κοπελια καπου στο μεταξουργειο να εχεις την λαμπρη ιδεα να στριψεις αποτομα δεξια για να μπεις στο στενο, εννοειται χωρις φλας και αν δεν ειχα εμπειρια και ικανοτητα μετα απο τοσα χρονια στους 2 τροχους, να διαβαζω την παπαρια του καθενος η ιστορια δεν θα τελειωνε με το μπροστινο μου λαστιχο (και μονο) στο μπροστα δεξια σου φτερο. την γλιτωσα εγω και την γλιτωσες κι εσυ που ζητησες 1000 συγγνωμη και αλλα 1000 η μητερα σου που καθοταν στη θεση του συνοδηγου. αλλη φορα να προσεχεις...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #497
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας άκουσα στο φανάρι που μου φωνάξατε δώσε! δεν σας χάλασα το χατίρι!!!

  3. #498
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα το πρωί στην Κηφισίας με το Africa να τα χώνεις για κάμποση ώρα σε άψογα "γαλλικά" στον παπάκια που ΔΕΝ αντελήφθη εγκαίρως ότι είχε τον Rossi πίσω του και σε ανάγκασε να ρίξεις το προσωπικό σου ρεκόρ στην διαδρομή Αμπελόκηποι-Κατεχάκη.

    Έλεος! Πολλά νεύρα ρε παιδάκι μου... Χαλαρώστε λίγο μερικοί.
    I will take the mountains!

  4. #499
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα κουκλάρα θεά πανυψηλη με το ΧΤ σου χθες το απόγευμα κατεβαίναμε μαζί την Κηφισιας και την Βασιλίσσης Σοφίας... δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου από πάνω σου αμαζόνα μου.... μου έφτιαξες τη διάθεση!

    Σας είδα στην Αθήνα... να μην καταλαβαίνετε Χριστό από σήματα, φανάρια, κράνη, στοιχειώδη ευγένεια.... λυπάμαι για την κατάντια μας.

    Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξανάρθω για καιρό, δεν αντέχεται και δεν αντέχεστε...
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  5. #500
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε είδα κυρ Αστυνόμε με το υπηρεσιακό Versys να το σηκωνεις σούζα και να αλλάζεις και ταχύτητες στον αέρα. Σε ακολούθησα και ήθελα να σε ρωτήσω αν θα σταματουσες κάποιον που θα έκανε το ίδιο αλλά προλαβες και έκανες αναστροφή!

    Πάντως τη σούζα τη χάρηκα...!

  6. #501
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σας είδα ... στην χαλκιδόνα που πηγαίνατε όλοι ρε παιδιά;

    6x Hayabusha και τα 2 ήταν με μακρύ ψαλυδι
    2x Ζ750
    2x R1
    3x GSXR
    Και 2 motard Που δεν αναγνώρισα τι ήταν , όλοι προβλεπέ με κοπέλες και έτσι φάση ...καλούς δρόμους ...

    (επίσης , όλοι με εξάτμιση μας πείρατε τα αυτια΄!!!!)

  7. #502
    Μέλος Το avatar του/της Theotrelos83
    Εγγραφή
    27/09/2012
    Μηνύματα
    44
    Σας είδα ρε μάγκες και σας χάρηκα καμια 10ρια GS στην Πύλη Τρικάλων!Καλή επιστροφή να έχετε και πάντα όρθιοι! Σε είδα και μιλήσαμε λίγο και σένα με το Varadero που τους ακολουθούσες τελευταίος.. 1000+ χιλιόμετρα μου είπες κάνατε! Μάλλον βόλτα για καφέ τα δικά μου 350 (τα 100 όμως χωμάτινα) τα οποία χάρηκα δεόντως! Ανταλλάξαμε καλούς δρόμους κτλ!
    Σε μια κοινωνία οπού η αίσθηση της ελευθερίας ολοένα και συρρικνώνεται η μοτοσυκλέτα είναι το τελευταίο νόμιμο ναρκωτικό για μένα!

  8. #503
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα με την (προφανώς αναπαλαιωμένη) γαλάζια 50άρα βέσπα σου να κατεβαίνεις την Κηφισίας με ρυθμούς αέρα-πατέρα.

    Ελπίζω να σταματάει το ίδιο γρήγορα.

    Επίσης, μου έκανε εντύπωση και ο καθρέπτης σου στηριγμένος χαμηλά στην ποδιά αριστερά!
    I will take the mountains!

  9. #504
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα URAL με καλάθι έξω από την εκκλησία του Αγίου Νικολάου στην Κόρινθο ανθοστολισμένη και πίσω ακριβώς δύο 1200GS μαύρα με λευκά κορδελάκια. Γάμος και βάφτιση μαζί και μπαμπάς-μαμά-μωρό κατέφτασαν με το ρώσικο sidecar. Βίον ανθόσπαρτο, να ζήσετε και να σας ζήσει!!!

  10. #505
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panoskl Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με την (προφανώς αναπαλαιωμένη) γαλάζια 50άρα βέσπα σου να κατεβαίνεις την Κηφισίας με ρυθμούς αέρα-πατέρα.

    Ελπίζω να σταματάει το ίδιο γρήγορα.

    Επίσης, μου έκανε εντύπωση και ο καθρέπτης σου στηριγμένος χαμηλά στην ποδιά αριστερά!

    ..κι εγω τον εχω δει αυτον και μπηκα στον πειρασμο να του τον κλωτσήσω τον καθρεφτη!

    ΣΑΣ ΕΙΔΑ και ανταλλαξαμε γελάκια, χειρονομίες, κλεισιμο ματιών, γλωσσες πονηρες κλπ κλπ... χτες, το μεσημερι, στο κεντρο της Αθηνας απο Ομόνοια μεχρι Μεταξουργειο...
    Γκομενίτσα οδηγουσε με το αριστερο χερι....το άλλο ηταν απλωμενο στο συνοδηγο (αντρα) ο οποιος ειχε τερμα κατω την πλατη του καθισματος, γκομενιτσα στο πισω καθισμα η οποια εσκυβε στο συνοδηγο καθε λιγο και λιγακι....στα κόκκινα εσκυβε και η οδηγος...εναλλάξ τον πηγαινατε τον τυχερουλη! Εγω διπλα, μηχανακια διπλα, λεωφορεία δίπλα...
    Γμτ, εστριψα και δεν ειδα το τελείωμα...

    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕΙΡΙΝΑΚΗ!!!


  11. #506
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Theotrelos83 Προβολή μηνύματος
    Σας είδα ρε μάγκες και σας χάρηκα καμια 10ρια GS στην Πύλη Τρικάλων!Καλή επιστροφή να έχετε και πάντα όρθιοι! Σε είδα και μιλήσαμε λίγο και σένα με το Varadero που τους ακολουθούσες τελευταίος.. 1000+ χιλιόμετρα μου είπες κάνατε! Μάλλον βόλτα για καφέ τα δικά μου 350 (τα 100 όμως χωμάτινα) τα οποία χάρηκα δεόντως! Ανταλλάξαμε καλούς δρόμους κτλ!
    στο voskoparty ηταν ολοι αυτοι και λογικα πετυχες το μικρο κλιμακια με τα gs... ηταν καμια 40αρια τουλαχιστον
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  12. #507
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της iconan
    Εγγραφή
    21/11/2012
    Μηνύματα
    334
    Σε είδα μεγάλε με το BUSA σου να περνάς έξω από τις φυλακές Κορυδαλλού σήμερα με το γιό σου από πίσω! Μπράβο σου που έχεις πάρει κράνος για το παιδί σου, του δίνεις σωστές βάσεις! Για να ολοκληρωθεί όμως μια σωστή εικόνα στο μυαλουδάκι του παιδιού σου καλό θα ήταν να φόραγες και συ το κράνος σου... μη κάνεις μισές δουλειές!

  13. #508
    σε ειδαι σημερα στην Λαρισα σταματημενος στο φαναρι με ενα fazer600 s στην ΠΕΟ λαρισας θεσσαλονικης στο υψος της οδο βολου στην Λαρισα.
    ερχομουν απο βολο κοιταγες κοιταγα αναβει πρασινο και σε χαιρετω ...
    καλες διαδρομες φιλε συνfazera.!!!
    nothing is not impossible......

  14. #509
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Δευτέρα απόγευμα κατεβαίνω την Ιουλιανού με το ποδήλατο.

    Μπροστά μου σταματημένο λεωφορείο, δεξιά πεζοδρόμιο, αριστερά μηχανάκια, δεν μπορώ να βρώ κενό με τπτ.

    Σαν από μηχανής θεός, έρχεται ένας κύριος με ασπροκοκκινομπλέ africa twin, κόβει στην ταχύτητά μου
    και για ελάχιστα αλλά σωτήρια δευτερόλεπτα "δημιουργεί" χώρο για να προσπεράσω το λεωφορείο με ασφάλεια.

    Σε χαιρέτησα, σε ευχαριστώ και από εδώ μέσα συνάδελφε

  15. #510
    Σε είδα εχθές στο ύψος της Μαβίλη με το μπλέ Ducati 860 GTS. Αψογο και πολύ όμορφο
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF