Σελίδα 41 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3136373839404142434445465191 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 601 έως 615 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #601
    Σας ειδα σχεδον ολους...δυστυχως Βαγγελη και Κωστη δεν...

    Till next time...

  2. #602
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα θείε στη νευροχειρουργική. Ευτυχώς έχεις μόνο ένα χέρι και 2-3 πλευρά σπασμένα. Θα μπορούσε να ήταν πολύ χειρότερα... Περαστικά, και να προσέχεις!

    Υ.Γ. ΚΤΕΛ - Vespa: 1-0...

  3. #603
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα ευτυχώς εγκαίρως και τους δύο τους μ@λάκες της ημέρας, ο πρώτος γέρος κλασικά βγήκες σιγά σιγά από στενό , πρόσεχες τον φίλο μηχανόβιο που ερχόταν ανάποδα και δεν είδες εμένα, παρόλο που σου κόρναρα και έπαιξα τα φώτα με είδες ή μάλλον με άκουσες όταν ήμουν δίπλα σου και σου έριξα μια κόφτες και την κλασική παλινδρομική κίνηση του χεριού... σε είδα κι εσένα ηλίθιε-ηλίθια να έρχεσαι καταπάνω μου, προσπερνόντας κονβόϊ αυτοκινήτων στη λεωφόρο Καλυβίων, σινιάλο, κόρνες και μαζεύτηκα δεξιά να μην γίνω άλλη μια θλιβερή είδηση στο lamiareport.gr

  4. #604
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Εχτές το μεσημέρι κατα τις 2 παρά στα βλάχικα prestige καντήλι με τύπο που είχε καταπληκτικό τατού στο αριστερό ποδάρ.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  5. #605
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα και πάλι σήμερα το πρωί μετά από καιρό κομπλεξικέ μαλάκα με το Ζ και ακόμα αναρωτιέμαι πως είναι δυνατό να κουβαλάς τόσο μαλακία μέσα στο σκατοκέφαλό σου.
    Μόλις σε είδα ήμουνα σίγουρος ότι θα σκοτωθείς να καβαλήσεις τη μηχανή για να με προλάβεις και να με προσπεράσεις, μόνο που αυτή τη φορά κόντεψες να σκοτώσεις εμένα όταν πέρασες ΕΚΑΤΟΣΤΑ δίπλα μου για να αποφύγεις το αμάξι που ερχόταν κανονικά. 7 η ώρα ρε μαλάκα το πρωί άλλη δουλειά δεν έχεις να κάνεις από το να προσπερνάς άλλα μηχανάκια κομπλεξικέ; Ξέρω όμως και ποιος είσαι και που μένεις και που δουλεύεις...

  6. #606
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.237
    Σε είδα σήμερα κατά τις 11 το βράδυ, δίπλα στο Κομμένο Μπεντένι, πάνω στο κόκκινο... Freewind, ίσως BMW σου; Αυτό όμως που είδα και δεν πίστευα τα μάτια μου ήταν το καημένο το λυκόσκυλό σου, που έτρεχε όπως μπορούσε δίπλα στη μηχανή, ενώ κρατούσες το κοντό λουρί και συνέχιζες.

    @KostasV2: Περαστικά στο θείο σου

  7. #607
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KostasV2 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα θείε στη νευροχειρουργική. Ευτυχώς έχεις μόνο ένα χέρι και 2-3 πλευρά σπασμένα. Θα μπορούσε να ήταν πολύ χειρότερα... Περαστικά, και να προσέχεις!

    Υ.Γ. ΚΤΕΛ - Vespa: 1-0...
    νευροχειρουργικη για καταγματα? περαστικα στον θειο σου!

    και παμε στα δικα μου. χαρηκα πολυ danaos75 που σε πετυχα με το εξτακι σου χτες στην καβαλας και τα ειπαμε στα γρηγορα στο φαναρι. σου το ειπα και χτες: λειπεις απο το φορουμ. οπως και να χει σου ευχομαι ολοψυχα να σαι καλα!!!!

    και τωρα τα καλα. 8 και κατι χτες το βραδυ κηφισιας πριν την αλεξανδρας με κατευθυνση προς τα κατω και ξαφνικα το καμπριο μερσεντες με αριθμο κυκλοφοριας ΙΚΑ 1628 και 3 ατομα μεσα σ' αυτο, απο τη μεσαια με αποτομο ελιγμο δεξια μου κλινει τον δρομο.φρενα-κορνες-χειρονομια τυπου ''εισαι μαλακας ρε?'' αλλα απτοητος κανει αλλες 4 ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ σφηνες αναμεσα απο αυτοκινητα και με πυκνη ροη για να κοψει στο κοκκινο φαναρι της κηφισιας με την αλεξανδρας.
    πλησιαζω, σταματαω διπλα του, με κοιτανε ετοιμοι να τσαμπουκαλευτουνε οι 3 τους αλλα καταπινουν τη γλωσσα τους και οι 3 οταν με ακουνε να λεω στον οδηγο: ''σε εδωσα στους μπατσους, να το ξερεις''.

    και ενω πρεπει η πιεση να εχει φτασει 200, βαζω πρωτη και φτανω στο παρκακι εκει στη συμβολη κηφισιας και αλεξανδρας στο δεξι χερι και βλεπω φωσφοριζε γιλεκακι, καπελινο, ασυρματο στο χερι. του κανω νοημα απο μακρυα, με κοιταζει, φτανω διπλα του και του λεω να δωσει σημα να σταματησουνε το ταδε οχημα (το οποιο του το δειχνω κι ολας ενω περναει απο μπροστα μας μια και εχει πρασινισει το φαναρι) για επικινδυνη οδηγηση. με υφος ραθυμο (μα μου ρθε να του αστραψω χαστουκα μες στα μουτρα να ξυπνησει το μαλακισμενο) μου απανταει ''ενταξει θα το δωσω στο 100''. αντιλαμβανομαι οτι το παιδακι ''να μωρε για 6 κατοσταρικα δουλευει το καημενο και τι να κανουμε τωρα κλπ κλπ'', τον γραφω στα @@ μου και σκεφτομαι ''δε μπορει θα πετυχω παρακατω τπτ ζηταδες,διαδες, καναν αλλο τελοσπαντων που θα ενδιαφερθει οχι για μενα αλλα για τον υπολοιπο κοσμακη που βρισκεται στον δρομο με τον king of the road. πραγματι και απο αποσταση ακολουθω το μαλακιστηρι ενω ο συνοδηγος και ο πισω εχουν γυρισει και με κοιτανε κι ενω ο οδηγος εχει κοψει τις μαλακιες και πηγαινει πραγματικα ανθρωπινα πλεον. περναμε την αμερικανικη πρεσβεια και σταματαω ενω απο πισω μου ερχονται 2 ζηταδες. σταματαω και αυτους. τους ενημερωνω, τους το δειχνω το οχημα και αφοτου με διαβεβαιωνουν οτι πανε να επιληφθουν του θεματος, τους βλεπω να περνανε χωρις καν να κοβουνε και προφανως να πηγαινουνε στο ραντεβου τους στα εβερεστ του συνταγματος αφηνοντας πισω τον δολοφονο, ερμαιο τον κοσμο και επιβεβαιωνοντας για αλλη μια φορα τις γνωστες ρησεις για τη ντροπη και τη δουλεια.

    τουλαχιστον για οσο τους ακολουθησα (δλδ απο το φαναρι κηφισιας και αλεξανδρας μεχρι το μεγαρο μουσικης) σταματησανε να ειναι επικινδυνοι μετα την απειλη μου.
    εφτασα σπιτι και δεν μπορεσα να καταλαβω αν τελικα νευριασα με τον ηλιθιο οδηγο της μερσεντας και την παρεα του, με τους φιλους μας τα ζωα η με μενα που γεννηθηκα.

    ας ειναι...καλυτερη η σημερινη μερα λοιπον...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #608
    ...8:00 στην λαυριου πολλα ss (καμια 10αρια μην φανταστητε και λαοθαλασσα) τι εγινε βολτα πρωι-πρωι ???
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #609
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Με ειδα σημερα χαμενο στην Αθηνα. Να μην ξερω πως να ξεμπλεξω απο το χαμο και να μην μπορω να δω μια ταμπελα που να λεει ΠΕΙΡΑΙΑ μπας και καταφερω να παω σπιτι μου με τη βροχη που εριχνε. Σε οποιο φαναρι σταματουσα να ρωτησω κανενας δεν εδινε σημασια, ολοι στο κινητο. Ακομα και τα λιγοστα μηχανακια που ηταν στο δρομο και αυτα στο γ@μημενο κινητο ηταν. Ευτυχως που ΕΝΑΣ ανθρωπος βοηθησε και μου ειπε. Ειχε και XT με acerbis τεποζιτο. Αν εισαι απο εδω σε ξανα ευχαριστω!!!!!

    Θα αρχισω να ξετυλιγω νημα καθε φορα που πηγαινω Αθηνα.

    Αυτα και ησυχασα..

  10. #610
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    νευροχειρουργικη για καταγματα?
    Είχε ρίξει και μια κουτουλιά στο λεωφορείο, γι' αυτό τον πήγαν στη νευροχειρουργική. Το κράνος βέβαια, του είναι άγνωστο... :-/

    Ευχαριστώ για τις ευχές παιδιά! Πάει ήδη καλύτερα.

  11. #611
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της iconan
    Εγγραφή
    21/11/2012
    Μηνύματα
    334
    Σε είδα παππού τη Κυριακή να φευγεις απο το παζάρι στο σχιστό με την αγορα ενος μικρού ποδηλάτου προφανως για το εγγόνι σου! Σε είδα και πεθανα απτα γελια που επειδη δεν μπορουσες να το κουβαλήσεις προσπαθούσες να το καβαλήσεις χωρίς να ξερεις να κανεις ποδήλατο. Ελπίζω το ποδήλατο να έφτασε στον εγγονο σου σε καλη κατασταση μετα απο τοσα πεσιματα και εσυ να εισαι καλα!

  12. #612
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    με είδα να ξαναμπαίνω στο moto.gr μετα απο ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...
    trooper χαρηκά και εγώ που σε είδα (το χαμογελό σου αστραφτε ρε φίλε μεσα απο το κράνος), αν και μεχρι σήμερα νομιζα οτι το nick που μου είπες ήταν cooper και εσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιον cooper ξέρω , ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΜΑΛΛΟΥΡΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ???, εκτός αν την είχες μαζέψει κωτσο μεσα στο κράνος...
    καλώς σας ξαναβρήκα
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  13. #613
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/08/2013
    Μηνύματα
    7
    Σε είδα να περνάς το κόκκινο,Κων/πόλεως και Καβάλας,5 το πρωί,μαύρο TDM με καρίνα,akra και τριμ@!@κα αναβάτη,χωρίς κράνος.Να'ναι καλά το ABS μου,και να αισθάνεσαι τυχερός που δεν σε ακολούθησα.Τι διάολο,μ@!@#$μαγνήτη έχει το συγκεκριμένο μηχανάκι;Σε έχω δει επανειλημμένα στα Πετράλωνα ηλίθιε innova να πηγαίνεις σουπερμάρκετ συν γυναιξί και τέκνοις,και οι 4 πάνω στο παπί,με σακούλες.Αλλά τον άθλιο δημόσιο υπάλληλο με στολή,ο οποίος σε καμάρωνε αδιάφορος προχθές δεν τον είχα ξαναδεί...

  14. #614
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα πανίβλακα ακράνωτε με το πορτοκαλί Innova πριν την εφορία της Κορίνθου να βγαίνεις προσπαθώντας να κάνεις προσπέραση και να μου παίζεις και τα φώτα να κάνω στην άκρη για να περάσεις!!! Ειλικρινά στο λέω, έτσι και ήμουνα με το αυτοκίνητο δεν θα είχα κουνηθεί χιλιοστό, θα γκάζωνα κιόλας, θα έπεφτες πάνω μου και θα σε πλάκωνα και στο ξύλο στο καπάκι...

  15. #615
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    Σε ειδα gsr 600 ΕΖΙΧΧΧ διπλωμενο Δημοσθένους και Χαροκόπου στην Καλλιθέα...Μαλλον σε χτυπησαν τα καυλωμενα πιτσιρικια με το μπλε Stilo.Ελπιζω να σαι καλα.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF