PDA

View Full Version : Track Days στα Μέγαρα



Σελίδες : [1] 2 3

andrian
12/08/2005, 15:26
Μου είπαν ότι έχει track day στα Μέγαρα 27 και 28 Αυγούστου.
Ξέρει κανείς τίποτα?

Επίσης έχει πάλι όπως την τελευταία φορά με το 0-300 και τη Ducati track day όχι SBS school.
Αν ισχύει κάτι από τα δύο, εγώ και ο GTZ είμαστε μέσα.
Αυτή τη φορά όμως όσοι είναι να πάμε θα κανονίσουμε να βρεθούμε στην πίστα και να γνωριστούμε. όχι όπως την άλλη φορά.

What do you say?

SaraMaritis
12/08/2005, 15:30
Say (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=11679)...:wave2:

:smokin:

Runner Ducati
12/08/2005, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Μου είπαν ότι έχει track day στα Μέγαρα 27 και 28 Αυγούστου.
Ξέρει κανείς τίποτα?

Επίσης έχει πάλι όπως την τελευταία φορά με το 0-300 και τη Ducati track day όχι SBS school.
Αν ισχύει κάτι από τα δύο, εγώ και ο GTZ είμαστε μέσα.
Αυτή τη φορά όμως όσοι είναι να πάμε θα κανονίσουμε να βρεθούμε στην πίστα και να γνωριστούμε. όχι όπως την άλλη φορά.

What do you say?

andrian ξερω για 28 Αυγουστου... και οπως εγραψα και στις ΓΕΝΙΚΕΣ θα προσπαθησω να ειμαι εκει, παρολο που αναρρωνω απο σοβαρο ατυχημα με κομμενο τενοντα στο γονατο... ειμαι βεβαια αρκετα καλυτερα............

καλως εχοντων εαν ερθω ελπιζω να βρεθουμε ολα τα παιδια και να τα πουμε και να πιουμε και καφεδακι...............

καλησπερα...........

check link http://www.motorsite.gr/


21732

Dr.Evil
12/08/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Μου είπαν ότι έχει track day στα Μέγαρα 27 και 28 Αυγούστου.
Ξέρει κανείς τίποτα?

Επίσης έχει πάλι όπως την τελευταία φορά με το 0-300 και τη Ducati track day όχι SBS school.
Αν ισχύει κάτι από τα δύο, εγώ και ο GTZ είμαστε μέσα.
Αυτή τη φορά όμως όσοι είναι να πάμε θα κανονίσουμε να βρεθούμε στην πίστα και να γνωριστούμε. όχι όπως την άλλη φορά.

What do you say?
Παίζει τό ιδιο θέμα καί στίς γενικές τό ιδιο πρότεινα καί εγώ γιατί εχω διαπιστώσει οτι οί περισοτεροι ειμαστε εκεί δίπλα -δίπλα καί δέν γνωριζόμαστε

Dr.Evil
12/08/2005, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Μου είπαν ότι έχει track day στα Μέγαρα 27 και 28 Αυγούστου.
Ξέρει κανείς τίποτα?

Επίσης έχει πάλι όπως την τελευταία φορά με το 0-300 και τη Ducati track day όχι SBS school.
Αν ισχύει κάτι από τα δύο, εγώ και ο GTZ είμαστε μέσα.
Αυτή τη φορά όμως όσοι είναι να πάμε θα κανονίσουμε να βρεθούμε στην πίστα και να γνωριστούμε. όχι όπως την άλλη φορά.

What do you say?
Τί μηχανάκι εχεις? Μήπως ενα κατακόκκινο ducati? Αν ναί πρέπει νά εχω συμπτωματικά μιά φωτό δικιά σου(Ειναι από τό track τού 0 300 τό τελευταίο)

andrian
13/08/2005, 17:26
Έχω ένα κόκκινο 749. και μαζί μου θα είναι ένα κίτρινο 749 (ακούς IDI?).

Να πούμε ένα μέρος στην πίστα να μαζευτούμε εκεί.
Στην ανάγκη στήνουμε ένα πανό, μια ταμπέλα βρε αδερφέ...
Να βρούμε ένα τρόπο πάντος.

life_dab
13/08/2005, 17:46
xaxaxa τοτε κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι και ενα μαυρο 749 μαζι σας.....αποκλειεται να μην βρεθουμε με τα υπολοιπα μελη.
Οσο αναφορα τον idi θα εχω μαζι μου χαρτοπετσετες και μωρομαντηλα γιατι το κιτρινο 749....το βλεπω σαλιομενο!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

andrian
13/08/2005, 18:02
Θα ξεσηκώσουμε τον κόσμο με καμπάνες και V-2!!!

Μπορεί να είναι μαζί μου και ένα 996S.

Ducati Power!!

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 20:25
ειστε τυχεροι που ειμαι διακοπες γιατι θα εφερνα το γιαπονεζακι μου να σας φαει για πρωινο......παλιο μακαροναδες.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΥΓ: προς τιγκα, μητσο, γιωργολονγκ, και ελευθεροχρησταρα!!!!!

Φατε τις στραγαλιερες λαχανο!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

andrian
13/08/2005, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
ειστε τυχεροι που ειμαι διακοπες γιατι θα εφερνα το γιαπονεζακι μου να σας φαει για πρωινο......παλιο μακαροναδες.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΥΓ: προς τιγκα, μητσο, γιωργολονγκ, και ελευθεροχρησταρα!!!!!

Φατε τις στραγαλιερες λαχανο!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Θα προλάβαινες να μας περάσεις ή θα έπεφτες πάλι...:beer: :beer:

Πλάκα κάνω ε.. Μακάρι να ερχόσουν να γουστάραμε!!

Runner Ducati
13/08/2005, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
ειστε τυχεροι που ειμαι διακοπες γιατι θα εφερνα το γιαπονεζακι μου να σας φαει για πρωινο......παλιο μακαροναδες.....:rotflmao: :rotflmao:

ΥΓ: προς τιγκα, μητσο, γιωργολονγκ, και ελευθεροχρησταρα!!!!!

Φατε τις στραγαλιερες λαχανο!!!!!!!!:lol:

Ωραια... θα ειναι και τα καινουρια 1000ρια τετρακυλινδρα και 170-180 αλογα ???... επιτελους :a25: γιατι με τα τετρακυλινδρα 600ρια και με 115 αλογα εχει βαρεθει να παιζει το μικρο αεροψυκτο με τα 73 αλογα στην πιστα (τιμες εργοστασιων :p ) ............. :a029:


:a5: :a21: :a54::a22: :) :lol: :beer:

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Θα προλάβαινες να μας περάσεις ή θα έπεφτες πάλι...:beer: :beer:

Πλάκα κάνω ε.. Μακάρι να ερχόσουν να γουστάραμε!!

ναι ρε εγω πεφτω και με 250 ευρο το κανω καινουργιο!

αληθεια το τεποζητο σου ποσο εχει(γιατι πλαστικα ευτυχως δεν εχεις.......:lol: :lol: :lol: )


ασε φιλε πηγα μια ηρακλειο και ηρθα και γουσταρα πολυ διαδρομη!μετα το ρεθυμνο ανεβασα ρυθμο και πορωθηκα!κριμα που δεν ειχα φορμα μαζι......

Dr.Evil
13/08/2005, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Θα ξεσηκώσουμε τον κόσμο με καμπάνες και V-2!!!

Μπορεί να είναι μαζί μου και ένα 996S.

Ducati Power!!
Τί εγινε ρέ πιθανόν νά είναι μαζί μου αλλο ενα 749 , ρέ θά μας φάνε αυτοί θά γεμίσει ducati??? Αντε καλά, θά τά πούμε νά πέσει γέλιο :beer:

Runner Ducati
13/08/2005, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi


ασε φιλε πηγα μια ηρακλειο και ηρθα και γουσταρα πολυ διαδρομη!μετα το ρεθυμνο ανεβασα ρυθμο και πορωθηκα!κριμα που δεν ειχα φορμα μαζι......

Εισαι Κρητη ρε μπαγασα... ωραιος... :a18: και μεις ψηνομαστε εδω... :a011: να μου προσεχεις τις τουριστριες ρε :a48: ... να εχουμε ενα καλο ονομα στο εξωτερικο...
:a08: :a54:

:lol: :lol: :cool: :) :beer: :beer:

andrian
13/08/2005, 21:02
Κάτσε ρε Runner τώρα ανακάλυψαν το upsidedown..

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
Τί εγινε ρέ πιθανόν νά είναι μαζί μου αλλο ενα 749 , ρέ θά μας φάνε αυτοί θά γεμίσει ducati??? Αντε καλά, θά τά πούμε νά πέσει γέλιο :beer:

κουιζ:
γιατι θα ειναι γεματη η πιστα με ντουκατι στις 28/8 ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

γιατι οι ντουκατιστι δεν εχουν λευτα για διακοπες!τους τα τρωνε τα σερβις!










:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

andrian
13/08/2005, 21:07
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
[B]ναι ρε εγω πεφτω και με 250 ευρο το κανω καινουργιο!

αληθεια το τεποζητο σου ποσο εχει(γιατι πλαστικα ευτυχως δεν εχεις.......:lol: :lol: :lol: )

Μια χαρά πλαστικά έχω..το ντεπόζιτό μου είναι μια σταλιά, δεν είναι σαν τα japan που είναι δεξαμενές!!

Κρήτη ε? ήταν οι γονείς μου διακοπές με μια Harley. γαμάτα είναι έχω πάει 3 φορές.

andrian
13/08/2005, 21:22
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
[B]κουιζ:
γιατι θα ειναι γεματη η πιστα με ντουκατι στις 28/8 ?
.γιατι οι ντουκατιστι δεν εχουν λευτα για διακοπες!τους τα τρωνε τα σερβις!

Η εταιρία μας αποζημιώνει όμως.
Εκτός από την ίδια τη μηχανή, έχει τόσα event (Ducati week Mugelo, ducati Weekend Σέρρες, ducati party Κάλαμο) που αξίζει τον κόπο.

Μπορεί να έρθει και κανένα γιαπωνεζάκι να δει τα μεγαλεία και το επίπεδο!!

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 21:30
παιδια περα αποπ την πλακα καλα να περασετε, καντε και κανα γυρο για μενα!:beer: :bigcry:




ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

andrian
13/08/2005, 21:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
παιδια περα αποπ την πλακα καλα να περασετε, καντε και κανα γυρο για μενα!:beer: :bigcry:




ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Θα σου αφιερώσω το 1:10 που θα κάνω!!!
Καλές διακοπές.
Θα τα πούμε σε άλλο trackday!!

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 21:42
το 1:10" δεν ακουγεται ασχημο!!!!με γομες φανταζομαι....παντως με καλειψες!!!!! :D

εγω μεχρι 1:12" εχω κατεβει και μετα.....γαμωτ....γαμωτ.....μπακ κρακ_____βζζζζζζζζζ______χρατσ_______ντουπ!:bigcry: :bigcry: :bigcry: :cry: :cry: :yuck: :hypnotize :sad: :rotflmao: :rotflmao:

Valentino_Ptossi
13/08/2005, 21:44
θελω να μπω μια φορα με γομες!!!ετσι για την εμπειρια!!!!


που θα παει θα ερθει η ωρα που δεν θα λυπαμε τα μπικικινια!

ΟΛΑ ΚΑΤΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!1:wave2:

Runner Ducati
13/08/2005, 22:14
εγω θα μπω, εφοσον τα καταφερω και δεν με ποναει η εχει σοβαρο προβλημα το γονατο, με σχεδον τελειωμενα σπορ-τουρινγκ λαστιχα, και με το μηχανακι να βρισκει κατω (εαν τα καταφερω και δεν ποναω, να περνω μεγαλες κλισεις και να αλλαζω θεση πατωντας στα μαρπσιε σε ρυθμο πιστας, γιατι να ξυνω σαν την κουτσομαρια μπορω και τωρα) κατι που δεν καταφερα να κανω μια μετατροπη με εξατμισεις-μαρπσιε γιατι το ατυχημα με πηγε πολυ πισω και οικονομικα, με δανεικα ζω πια μεχρι να γινω καλα........ και θελω και πιστα τρομαρα μου...................................
αλλα προς στα καλη τι'ναι ο πονος???

δεν μπορει... και σε τοσο down κατασταση ολο και καποιο γιαπωνεζικο 600-750 και 1000ρι θα περασω... :a5: ;)

:p :lol: :lol: :a25: :a54: :) :beer: :beer:


(σας πειραζω και λιγο ρε γιαπωνεζοι)

andrian
13/08/2005, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
το 1:10" δεν ακουγεται ασχημο!!!!με γομες φανταζομαι....παντως με καλειψες!!!!! :D

εγω μεχρι 1:12" εχω κατεβει και μετα.....γαμωτ....γαμωτ.....μπακ κρακ_____βζζζζζζζζζ______χρατσ_______ντουπ!:bigcry: :bigcry: :bigcry: :cry: :cry: :yuck: :hypnotize :sad: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν έχω κάνει 1:10, το καλύτερό μου είναι 1:14 αλλά μία φορά έχω μπει σε πίστα.
Ήξερα για το 1:12 το δικό σου και το είπα για να σε πειράξω.

Ελπίζω να το κατεβάσω...

Runner Ducati
13/08/2005, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Δεν έχω κάνει 1:10, το καλύτερό μου είναι 1:14 αλλά μία φορά έχω μπει σε πίστα.
Ήξερα για το 1:12 το δικό σου και το είπα για να σε πειράξω.

Ελπίζω να το κατεβάσω...

Ωραιος... 1:14 πρωτη φορα ειναι μια χαρα... αρκετα καλα.........................

στο 1:13,5-1:14 γυριζα στα τελευταια 20λεπτα στο δικο μας track day με τα παιδια του ΜΒ, ηταν η πρωτη φορα μου με το Μονστερακι το 800, και ειχα μονο 400 χιλιομετρα μαζι του (απο την αγορα του), γιαυτο ο "ασχετος" δεν ανοιγα το γκαζι στις εξοδους μην γλυστρισει χεχε, φοβομουν τα 73+ αλογα... :p (και τα μεταχειρισμενα απλα ελαστικα βεβαια) , δεν ειχα οδηγησει και μοτο με περισσοτερη δυναμη απο το πρωην μου 600 Μονστερακι... ομως ηταν το τριτο συνολικα trackday στα Μεγαρα μιας και ειχα μπει με το μικρο παλιο Μονστερ 600 με τα 48 αλογακια τροχο :lol: :lol: , με με το μικρο γυρισα την δευτερη στο 1:15-1:16 περιπου...

με το 749 και καλα ελαστικα και σωστες πιεσεις, το 1:12 ειναι κατι που μαλλον θα το πετυχεις την δευτερη φορα, αφου ηδη εκανες 1:14 ... αναλογα και με τον κοσμο μεσα στην πιστα βεβαια...
.............................................................
το θηριο ο θανασης εκανε 1:12 ??? :a013:
ωωχχχ... εχω μελλον ακομα....... :a35:


καλα να περασουμε πανω απο ολα περα την πλακα και χωρις πτωσεις......



:a09: :a54: :) :beer: :beer:

andrian
13/08/2005, 22:58
Φοράω τα εργοστασιακά pilot power και όταν μπήκα στην πίστα είχα 14.000 χμ αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα από πρόσφυση.

Το πρόβλημά μου είναι ότι πατάω φρένο με το ένα δάχτυλο επειδή δεν έχει ανοίξει το γάντι καλά ακόμα και λόγω συνήθειας, οπότε δεν άνοιγα τέρμα από στροφή σε στροφή.Μια δυο φορές που πιέστηκα και φρέναρα με δύο δάχτυλα είχε τρελλή διαφορά!
Κάνω εντατικά προπόνηση και θα φοράω το γάντι και στον ύπνο μου για να έχει ανοίξει μέχρι τις 28...

Runner Ducati
13/08/2005, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Φοράω τα εργοστασιακά pilot power και όταν μπήκα στην πίστα είχα 14.000 χμ αλλά δεν είχα κανένα πρόβλημα από πρόσφυση.



14.000 χλμ ??? :eyepop: ........................

βαλε αλλα τωρα, προβλημα προσφυσης εαν εχει ακομα λιγο γομα το ελαστικο στο 1:14 με τοσο καλη μοτοσυκλετα δεν εχεις μιας και βρισκεται στο 50% τις δυναμικοτητας της σε τετοιους χρονους... ομως οσο θα μαθαινεις την πιστα και θα βελτιωνεις τον εαυτο σου θα εχεις προβλημα με ελαστικα 14000 χλμ, και οχι ισως τοσο απο κλισεις, δεν καταλαβαινουν τα Ντουκατι απο κλισεις ετσι και αλλιως και με τουρινγκ ελαστικα, αλλα στις αποτομες φαπες στην εισοδο, και κυριως στο ανοιγμα του γκαζιου στην εξοδο...........
εαν εχεις την οικονομικη ανεση να μπεις με κανα πχ Dunlop 208GP θα δεις πιστευω μεγαλη διαφορα......................
επισης στα φρενα μπορεις να κερδιζεις αρκετα στα Μεγαρα, ειναι τετοια η πιστα, και το 749 εχει ΦΡΕΝΟΥΚΛΕΣ, γιαυτη την δουλεια.... (τελεια επιλογη)


:a013: :a08: :a23: :a25: :beer: :beer:

andrian
13/08/2005, 23:45
Τώρα έχουν φτάσει 16.000.
Σκεφτόμουν να τα αποτελειώσω στην πίστα και μετά να τα αλλάξω και να βάλω Pilot Race Medium πίσω και Soft μπροστά.

Runner Ducati
14/08/2005, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Τώρα έχουν φτάσει 16.000.
Σκεφτόμουν να τα αποτελειώσω στην πίστα και μετά να τα αλλάξω και να βάλω Pilot Race Medium πίσω και Soft μπροστά.

Κοιτα, εαν εχουν αυλακια ακομα, και δεν εχουν "ξεραθει", οπως και επισης εαν διξεις αυτοσυγκρατηση ;) , οκ δεν θα εχεις μαλλον προβλημα, δεν θα μπορεις παρεις αυτο που μπορει να δωσει το μοτορι βεβαια...

Τα Pilot Race σε μαλακες γομες ειναι και γαμω για πιστα... πρεπει να εχουν φοβερη προσφυση ;) ... αλλα για τον δρομο δεν ειναι και οτι καλυτερο μετα εαν το κυκλοφορεις αρκετα, εκτος και τα εχεις για trackdays κατα βαση...........
εσυ αποφασιζεις ετσι και αλλιως, ξερεις τον εαυτο σου την μοτοσυκλετα σου και την αισθηση που σου δινει, και γω με το απλο Dunlop 208F θα μπω μαλλον γιατι δεν εχω λεφτα ουτε για βενζινη πλεον (ατυχημα-ανεργος, δεν εχω επιλογη), και εχει γινει καραφλο στο κεντρο απο τα παντιλικια... :lol: :lol: ....................

αλλα αφου ξυνουμε στον δρομο με αυτα, η πιστα θα μας χαλασει??? ;) ...
κερναω τον καφε εκει... και θα χαρω πολυ να βρεθουμε και οι Ντουκατιστι (και οχι μονο) αυτου του φλορουμ....................

DUCATI Ruleessssssss.....................

:a25: :a34:

andrian
14/08/2005, 00:24
Έχουν αυλάκια αλλά είναι λίγο ξερά. Πάντος στον Άγιο που πήγα εχθές και προχθές δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Βλέπω να κάνουμε πάρτυ στα Μέγαρα σαν Ducati club ή ακόμα και σαν forum.
Κέρνα καφέ κερνάω φαί!

Dr.Evil
14/08/2005, 11:44
Οί Γιαπωνέζοι δέν μιλούν πολύ.....γιά δύο λόγους..... ο ενας είναι γιατί μιλάνε στήν πίστα........ ο αλλος γιά νά κρατάνε καί μία πισινη.... ποτέ δέν ξέρεις μέ τά κολοducati δίπλα σου ,οσο να'ναι σού σπάνε τά νεύρα......:confused: :beer: μπού χα χα θά τά πούμε σίγουρα ,οσο γιά τά κεράσματα κάτι θά βρούμε νά κεράσουμε καί εμείς οί Γιαπωνέζοι!!! Τσάι μήπως????
Φιλικά καί μέ αστειευόμενη διάθεση
Βαγγέλης

Runner Ducati
14/08/2005, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
Οί Γιαπωνέζοι δέν μιλούν πολύ.....γιά δύο λόγους..... ο ενας είναι γιατί μιλάνε στήν πίστα........ ο αλλος γιά νά κρατάνε καί μία πισινη.... ποτέ δέν ξέρεις μέ τά κολοducati δίπλα σου ,οσο να'ναι σού σπάνε τά νεύρα......:confused: :beer: μπού χα χα θά τά πούμε σίγουρα ,οσο γιά τά κεράσματα κάτι θά βρούμε νά κεράσουμε καί εμείς οί Γιαπωνέζοι!!! Τσάι μήπως????
Φιλικά καί μέ ατειευόμενη διάθεση
Βαγγέλης

Κοιτα... χωρις πειραγμα και πλακα, τα πραγματα ακομα και στην διασκεδαση ειναι αγευστα...
καλησπερα........ :) :lol: :lol: :beer: :wave2:

Dr.Evil
14/08/2005, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Κοιτα... χωρις πειραγμα και πλακα, τα πραγματα ακομα και στην διασκεδαση ειναι αγευστα...
καλησπερα........ :) :lol: :lol: :beer: :wave2:

Πάντα μέ αυτό τό πνεύμα Runner..:rotflmao: :beer:

kostasgym
18/08/2005, 07:02
Θα είμαι και εγώ εκεί και πιθανόν και μια παρέα απο πρέβεζα.

Εχει κυκλοφορήσει μια αρβύλα για νέο ασφαλτοτάπητα!!

Ξέρει κανείς τίποτα, υπάρχει περίπτωση να είναι αλήθεια???
Αντε μπας και κάνουμε πάρτυ γιατι για Σέρρες μας βλέπω για Οκτώβρη.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
18/08/2005, 08:12
ΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟ SBS CLUB ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ :confused:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΘΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ:wave2:

gmakris
18/08/2005, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Έχουν αυλάκια αλλά είναι λίγο ξερά. Πάντος στον Άγιο που πήγα εχθές και προχθές δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Βλέπω να κάνουμε πάρτυ στα Μέγαρα σαν Ducati club ή ακόμα και σαν forum.
Κέρνα καφέ κερνάω φαί!

Αdrian, θα σου συνιστουσα να τα αλλαξεις, εμπειρος φιλος με 14.000 με τα ελαστικα στην ιδια κατασταση οπως τα περιγραφεις με χρονους γυρνουσε στο 1.12 και αντεξε μονο 10 γυρους και μετα αφορασε την K2 (εαν θυμαμαι καλα).

Οπως μου ειπε δεν καταλαβε τιποτα, απλα εχασε το μηχανακι κατω απο τα ποδια του - τα ταλαιπωρημενα ελαστικα δεν σε προειδοποιουν και εχουν πολυ αποτομες αντιδρασεις. Δωσε 315 ευρω και αλλαξε και τα 2 για να εισαι ησυχος.....

kinhsh
20/08/2005, 02:55
Costagum θα ερθουμε απο Πρεβεζα για Μεγαρα . Ο Συλβαν ειπε το ναι . Δεν θα λιωσουμε ομως τα μηχανακια και τα λαστιχα για χαρη των μεγαρων ,τα θελουμε για βολτες. Ο ρυθμος θα ειναι για το αργο γκρουπ. Το κακο ειναι οτι οι χομπιστες τωρα τρεχουν σαν επιδοξοι αγωνιζομενοι και δημιουργειται κλιμα συναγωνισμου. Το 1998 ομως οταν ειχα βρεθει στα Μεγαρα οι χομπιστες ηταν πιο συντηρητικοι απο οτι σημερα και δεν υπηρχε τοσος κινδυνος να σε τρακαρει καποιος απο πισω στις ευθειες.

andrian
20/08/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Αdrian, θα σου συνιστουσα να τα αλλαξεις, εμπειρος φιλος με 14.000 με τα ελαστικα στην ιδια κατασταση οπως τα περιγραφεις με χρονους γυρνουσε στο 1.12 και αντεξε μονο 10 γυρους και μετα αφορασε την K2 (εαν θυμαμαι καλα).

Οπως μου ειπε δεν καταλαβε τιποτα, απλα εχασε το μηχανακι κατω απο τα ποδια του - τα ταλαιπωρημενα ελαστικα δεν σε προειδοποιουν και εχουν πολυ αποτομες αντιδρασεις. Δωσε 315 ευρω και αλλαξε και τα 2 για να εισαι ησυχος.....

Και εγώ εκεί κατέλληξα. Καλύτερα να πάω με καινούργια λάστιχα να γυρίζω με ασφάλεια να το ευχαριστηθώ και ας τα λιώσω, παρά να ρισκάρω με τα παλιά.

Τελικά θα βάλω Pilot race medium πίσω και soft μπροστά.

Πάνω από όλα η ασφάλεια!

Runner Ducati
20/08/2005, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Και εγώ εκεί κατέλληξα. Καλύτερα να πάω με καινούργια λάστιχα να γυρίζω με ασφάλεια να το ευχαριστηθώ και ας τα λιώσω, παρά να ρισκάρω με τα παλιά.

Τελικά θα βάλω Pilot race medium πίσω και soft μπροστά.

Πάνω από όλα η ασφάλεια!

Ωραιος... ετσι πρεπει, τοσα λεφτα κανει το φουκαριαρικο.................................

επισης χωρις να με παρεξηγησης, για δες το site της Michelin
http://two-wheels.michelin.com/2w/front/affich.jsp?codeRubrique=2092004103725&codePage=2092004103725_24022005104059&lang=EN#
που εχει και το Power Race Guide, η και κατρβασε το απο το http://www.troxoservice.gr/enimerosi.htm
ειναι κατω κατω και ειναι 3.6Mb, ισως να το εχεις ηδη...................... για πληροφοριση των ελαστικων σε τι χρηση θελει καποιος να κανει... πιστα, πιστα+δρομο, δοκιμαστικα χρονομετρημενα, αγωνα κλπ................


καλησπερα............ :beer:

andrian
20/08/2005, 13:32
Το κατεβάζω runner thanks.

Valentino_Ptossi
22/08/2005, 01:29
Ειστε ολοι αργοι απαξιω....


O life dab απαξιει και αυτος αλλα ειναι στην παραλια με κατι μωρα εδω στην Σουγια και τους λεει για ταινιες.

Ολα ειναι μυθος... ο didi αφησε τεραστια κενα που αδυνατω να καλυψω....

Γιωργο η νοσοκομα ζηταει το τηλεφωνο σου...τι να κανω???

Κρητη sbs for ever!!!

Valentino_Ptossi
22/08/2005, 01:31
εεεεεεεεεεε παιδια ξεχασα....




ΚΑΙ Η ΓΗ ΚΙΝΗΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stako
22/08/2005, 09:17
Γεια χαρά σε όλους,

θα είμαι κι εγώ εκεί αλλά δεν θα μπορέσω να μπω καθώς το πίσω λάστιχο μου ακόμα δεν το άλλαξα, χτες γύρισα από διακοπές και το είχα αφήσει μόνο του το μωρό μου..... Θα έρθω για την παρέα..... Αν με θέλετε δλδ καθώς παίζει και να είμαι ο μόνος γιαπωνέζος.....:)

:wave2:

idi
22/08/2005, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από andrian
Έχουν αυλάκια αλλά είναι λίγο ξερά. Πάντος στον Άγιο που πήγα εχθές και προχθές δεν είχα κανένα πρόβλημα.
Βλέπω να κάνουμε πάρτυ στα Μέγαρα σαν Ducati club ή ακόμα και σαν forum.
Κέρνα καφέ κερνάω φαί!

κερασεις?????????

ερχομαιιιιιιιιιιιι :lol: :lol: :lol: :lol: :beer:

idi
22/08/2005, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
Ειστε ολοι αργοι απαξιω....


O life dab απαξιει και αυτος αλλα ειναι στην παραλια με κατι μωρα εδω στην Σουγια και τους λεει για ταινιες.

Ολα ειναι μυθος... ο didi αφησε τεραστια κενα που αδυνατω να καλυψω....

Γιωργο η νοσοκομα ζηταει το τηλεφωνο σου...τι να κανω???

Κρητη sbs for ever!!!


:a011: :a35: :a022: :a57: :a42: :a33: :a33: :a33:

maron
22/08/2005, 10:06
krima perastika ston runner.
kai nomiza oti telika tha ton do.
elpizo na einai ok to gonato
na prolavo na vro kai lasixa giati evgala lina
kai na ta poume megara.

sporky
22/08/2005, 10:11
Μάλλον θα είμαι εκεί αν οι θερμοκρασίες δεν είναι εκτός ελένχου.
Φοράω ένα Shark του Corser (954 RB '03), αλλά λόγω ύψους ξεχωρίζω (είμαι ζουπάς βλέπεις)
s..

Pokermon
22/08/2005, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΡΕ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟ SBS CLUB ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ :confused:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΘΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ:wave2:

:a19: :a23: :a19: :a23: :a19:

Runner Ducati
22/08/2005, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Valentino_Ptossi
Ειστε ολοι αργοι απαξιω....


O life dab απαξιει και αυτος αλλα ειναι στην παραλια με κατι μωρα εδω στην Σουγια και τους λεει για ταινιες.

Ολα ειναι μυθος... ο didi αφησε τεραστια κενα που αδυνατω να καλυψω....

Γιωργο η νοσοκομα ζηταει το τηλεφωνο σου...τι να κανω???

Κρητη sbs for ever!!!

Α ρε χαιμαλλιαδες, εμεις βραζουμε στην Αθηνα και σεις παιζετε :a03: με τα πιπινακια εκει κατω... :a37:


ζηλευουμε ρεεεεεεεεεεεεεε.................

:a55: :a08: :) :beer:

Runner Ducati
22/08/2005, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
krima perastika ston runner.
kai nomiza oti telika tha ton do.
elpizo na einai ok to gonato
na prolavo na vro kai lasixa giati evgala lina
kai na ta poume megara.

To γονατο μου ειναι απο κομμενο τενοντα και εγχειρηση maron, βρισκεται σε φαση αποθεραπευσης και θελει 1-2 μηνες ακομα για να 100% οκ, αλλα καβαλαω το Μονστερακι και παω βολτες, το προβλημα ειναι οτι ποναει οταν το κουραζω και δεν με στηριζει μετα απο κουραση το ποδι το αριστερο, εαν δεν κανει και υπερβολικη ζεστη ωστε να το σκεφτω λογο υπερβολικης κουρασης με το ποδι, θα ερθω και θα μπω... αλλα οπως και ναχει θα ερθω (εκτος απροοπτου) στην πιστα...................................................

κερναει το φαι ο andrian ρε... δεν μπορει, θα κερασει και τις μπυρες... :p

:a029:

:) :a08: :a54:

maron
22/08/2005, 11:22
sorry exo spasei gonato se motocross pikra
isos ta sizitisoume an bro lastixa
perastika kai kane podylato me mikri klisei sta gonata
kai elafria sxesei.
doylevei o mys xoris na kourazete kai den exei kradasmous
etsi oste den masaei h arthrosh.

gmakris
22/08/2005, 11:31
Εαν :

- H θερμοκρασια ειναι <=30 βαθμους
- Ερθουν και οι υπολοιποι
- Δεν εχω κανονισει βολτιτσα
- Αλλαξω λαστιχα (προαιρετικο)

Θα ερθω και εγω να σας θαυμασω ως θεατης και εαν μου την βαρεσει θα ριξω και 2-3 γυροβολιες για να δω ποσο εχει αλλαξει η "πιστα" απο τοτε (καλοκαιρι του 2000) που ειχα μπει για πρωτη και τελευταια φορα....:lol:

Χθες ειδα στο ονειρο μου οτι στρωσανε την πιστα με νεο ταπητα, φτιαξανε τα κερμπς, κλπ. και γενικα ανανεωθηκε.....:D (καλο ειναι να αρχισουν να ασχολουνται γιατι με τις φημες για νεα πιστα μεγαλωνει και ο ανταγωνισμος :rolleyes: )

Runner Ducati
22/08/2005, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris


Χθες ειδα στο ονειρο μου οτι στρωσανε την πιστα με νεο ταπητα, φτιαξανε τα κερμπς, κλπ. και γενικα ανανεωθηκε.....:D (καλο ειναι να αρχισουν να ασχολουνται γιατι με τις φημες για νεα πιστα μεγαλωνει και ο ανταγωνισμος :D )

Εχω ακουσει οτι τον χειμωνα θα στρωθει με καινουρια ασφαλτο για το νεο ετος... κατι ειναι και αυτο εαν γινει... μεγαλη προοδος............ :D

gmakris
22/08/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Εχω ακουσει οτι τον χειμωνα θα στρωθει με καινουρια ασφαλτο για το νεο ετος... κατι ειναι και αυτο εαν γινει... μεγαλη προοδος............ :D

Eαν το κανουν σημαινει οτι επιτελους σκεφτονται σωστα (εστω και κατοπιν εορτης). :a24:

Εφοσον καταφερουν και στρωσουν ταπητα χωρις προβληματα (οπως Σερρες) και φτιαξουν και 1-2 υποστεγα θα καταφερουν να κρατησουν πολυ κοσμο ακομη και στην περιπτωση που φτιαχτει νεα πιστα στην Πατρα.
Σε αυτη την περιπτωση θα περιοριζα αισθητα τις βολτες του ΣΚ και τουλαχιστο 2 φορες το μηνα θα εβγαζα το αχτι μου χωρις αγχος και γκρινιες....

Μακαρι.....

Tigas
22/08/2005, 11:55
ΣΑΝ ΣΤΡΟΦΕΣ(ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΙΣΤΑΣ) ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

GTZ750
22/08/2005, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Γεια χαρά σε όλους,

θα είμαι κι εγώ εκεί αλλά δεν θα μπορέσω να μπω καθώς το πίσω λάστιχο μου ακόμα δεν το άλλαξα, χτες γύρισα από διακοπές και το είχα αφήσει μόνο του το μωρό μου..... Θα έρθω για την παρέα..... Αν με θέλετε δλδ καθώς παίζει και να είμαι ο μόνος γιαπωνέζος.....:)

:wave2:

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣΣΧΙΣΤΟΜΑΤΗΣ!!!!!!


ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ DUCATI ΠOY ΘA KANOYN TON KINEZO!!!!:smokin: :smokin:

gmakris
22/08/2005, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΣΑΝ ΣΤΡΟΦΕΣ(ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΙΣΤΑΣ) ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

Οντως ταιριαζει πιο πολυ σε πισωκινητα κουτακια παρα σε moto....

Βεβαια σχεδον ολες οι πιστες σχεδιαζονται για κουτακια και οχι για μοτο γιατι εκει υπαρχουν τα "φραγκα".....

Pokermon
22/08/2005, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΣΑΝ ΣΤΡΟΦΕΣ(ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΙΣΤΑΣ) ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΣΤΑΥΡΟ ΓΜΤ....... :wave2: :wave2: :wave2:

Tigas
22/08/2005, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Οντως ταιριαζει πιο πολυ σε πισωκινητα κουτακια παρα σε moto....

Βεβαια σχεδον ολες οι πιστες σχεδιαζονται για κουτακια και οχι για μοτο γιατι εκει υπαρχουν τα "φραγκα".....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ-ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΜΠΑΝΙΟ-ΜΑΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ BADBOY(ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΜΕ ΤΗ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ).

ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΤΗ ΦΟΡΜΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΟΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΑ-DISCO-RAP:lol: :lol:

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ:wave2:

GTZ750
22/08/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΣΤΑΥΡΟ ΓΜΤ....... :wave2: :wave2: :wave2:

ελα τωρα μην ακουω δικαιολογιες!!!!!!


δεν σε χαλασανε εσενα οι στροφες τωρα!!!!!!!

αλλα δικαιολογησε τωρα αυτην την περιοδο τι να σε κανουμε!!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

Pokermon
22/08/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
ελα τωρα μην ακουω δικαιολογιες!!!!!!


δεν σε χαλασανε εσενα οι στροφες τωρα!!!!!!!

αλλα δικαιολογησε τωρα αυτην την περιοδο τι να σε κανουμε!!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

:a4: :a4: :a4: :a4:

Runner Ducati
22/08/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
ελα τωρα μην ακουω δικαιολογιες!!!!!!


δεν σε χαλασανε εσενα οι στροφες τωρα!!!!!!!

αλλα δικαιολογησε τωρα αυτην την περιοδο τι να σε κανουμε!!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

Τι εγινε??? αγαπησε και αυτος καλοκαιριατικα??? :a029:

:D :a34: :a54:

Tigas
22/08/2005, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
:a4: :a4: :a4: :a4:

ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕ, ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ GTZ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΛΥΣΜΑ ΘΑ ΦΑΕΙ:a021: :a43:

GTZ750
22/08/2005, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
:a4: :a4:
:a23: :a23: :a23:

:a012: :a012: :a012:
:a51: :a51: :a51:
:wave2:

Runner Ducati
22/08/2005, 12:59
χεχεχε... μωρε δεν θα το χασω το παρτι λεμε...............

Megara rulezzzzzz...

εστω και στα χαλια που εχει................

να κανει και λιγοτερο απο 32 βαθμους... καλα θα ηταν.................


:a54: :a54:

GTZ750
22/08/2005, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Τι εγινε??? αγαπησε και αυτος καλοκαιριατικα??? :a029:

:D :a34: :a54:

δεν ξερω για αυτον αλλα εσενα πολυ τωρα τελευταια βορειο ευβοια σε πετυχαινουμε!!!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

σε ειδα παλι το σαββατο το απογευμα!!!!

ημουν με andrian στον αλεξιου!!!!(κορναρες κιωλάς)

GTZ750
22/08/2005, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕ, ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ GTZ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΛΥΣΜΑ ΘΑ ΦΑΕΙ:a021: :a43:

εσενα σε κερναω καφε στον αλεξιου οποτε θες!!!!!!!!!!!!!!:a5: :a5: :a5:


:a05: :a48: :a55: :a54: :a47: :smokin:

Runner Ducati
22/08/2005, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
δεν ξερω για αυτον αλλα εσενα πολυ τωρα τελευταια βορειο ευβοια σε πετυχαινουμε!!!!!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

σε ειδα παλι το σαββατο το απογευμα!!!!

ημουν με andrian στον αλεξιου!!!!(κορναρες κιωλάς)

Ρε ουτε καμερες να ειχατε :eyepop: ... που με ειδατε παλι... εγω οταν οδηγαω δεν βλεπω δεξα και αριστερα... αααχαχαχα..... οντως σαββατο ανεβηκα στον Κρυωνεριτη... πανω στο βουνο 500 μετρα για δροσια..... :) ............................
και κατεβηκα εχτες το βραδυ.............

:beer: :beer: :beer:

Pokermon
22/08/2005, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Τι εγινε??? αγαπησε και αυτος καλοκαιριατικα??? :a029:

:D :a34: :a54:

τήν Α-μάμησα φίλε μου φέτος!!!!


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Tigas
22/08/2005, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
τήν Α-μάμησα φίλε μου φέτος!!!!


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΑΔΕΑΙΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ MAIL ΕΥΑΓΓΕΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ :wave2:

Runner Ducati
22/08/2005, 13:12
Εχτες που κατεβαινα απο Αγιο, και ενω ειχα ανεβασει λιγο ρυθμο, δεν εξυνα βεβαια αλλα κοντα ημουν... και εκει μια στροφη πριν το πεταλο με το βενζιναδικο στης Ετεκα? δεν θυμαμαι ακριβως την εταιρια, ενω ημουν κατω ολα, κατι πατησα, η' πετρα? η κανα καρουμπαλο εχει ο δρομος?... πεταχτηκε στον αερα το Μονστερ, γλυστρισε το ποδι απο το μαρσπιε και μπροστα, και μπηκε στιγμιαια κατω απο τον μαρσπιε και η μποτα μεταξυ μαρσπιε και ασφαλτο απο κατω... μπρρρρ... αλλα βραχος το Μονστερακι συνεχεισε ακαθεκτο...........

μιας αλλη φορα στον ανεβασμο ειχε ενα χελωνακι που περναγε αααααργα αργααα τον δρομο............ :eyepop:

καλυτερα Μεγαρα τα γονατα..... :lol:


:) :cool: :look: :beer:

Tigas
22/08/2005, 13:18
ΟΚ, ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΜΑΣ.

ΥΓ ΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ :lol:

Runner Ducati
22/08/2005, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΟΚ, ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΜΑΣ.

ΥΓ ΟΙ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ :lol:

Στο Μεγαρο :p θα παμε 28 του μηνος δεν ειπαμε ρε... εγω λεω να ερθετε ολοι, θα εχουν και ελευθερα δοκιμαστικα και οι αγωνιζομενοι ετσι και αλλιως, θα εχει θεαμα.........................................

εγω θα ερθω με ενα τρικυκλο 3ταχυτο.....
:D :) :beer:

Alchimistis
22/08/2005, 17:07
Ποσο κοστίζει περιπου η βολτα στο "ποδηλατοδρόμιο"

Bladerunner
22/08/2005, 17:11
Αν έχω παραλάβει το μηχανάκι μέχρι Παρασκευή, θα έρθω κι εγώ.

...Να στρώσω τα λάστιχα βρε αδερφέ!

Runner Ducati
22/08/2005, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bladerunner
Αν έχω παραλάβει το μηχανάκι μέχρι Παρασκευή, θα έρθω κι εγώ.

...Να στρώσω τα λάστιχα βρε αδερφέ!

Αντε ρε να ξαναβρεθουμε καμια φορα... :)

καλα δεν το παραλαβες το εργαλειο??? ...

:beer:

andrian
22/08/2005, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κερασεις?????????

ερχομαιιιιιιιιιιιι :lol: :lol: :lol: :lol: :beer:

για σένα idi θα φέρω ένα ταψί γεμιστά homemade

Stabak
22/08/2005, 19:46
Στην υπάρχουσα φάση τα Μέγαρα είναι μεγάλη κοροΙδία, σκεφτείτε το λιγάκι....

και που στε, σκεφτείτε λιγάκι και την ασφάλεια σας, χωρίς λάστιχα και αρχάριοι και μου πάτε και για χρόνους....

stako
23/08/2005, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Ποσο κοστίζει περιπου η βολτα στο "ποδηλατοδρόμιο"

50 έουρο περίπου...........:sick:

Tigas
23/08/2005, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
50 έουρο περίπου...........:sick:

+ΛΑΣΤΙΧΑ
+ΤΑΚΑΚΙΑ
+ΒΕΝΖΙΝΕΣ
+ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ

stako
23/08/2005, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
+ΛΑΣΤΙΧΑ
+ΤΑΚΑΚΙΑ
+ΒΕΝΖΙΝΕΣ
+ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΕΙ

+ΛΑΣΤΙΧΑ ????????????????????????
+ΤΑΚΑΚΙΑ ????????????????????

Σωστόοοοοοος......................!

Stabak
23/08/2005, 09:32
Μήπως ειναι 70? Λέω εγώ τώρα...

gmakris
23/08/2005, 09:45
Γυρω στα 65-70 νομιζω εκτος και ενα πηρε αυξηση :D
Το κοστος ειναι οντως πολυ υψηλο για μια τετοια πιστα.

Tigas
23/08/2005, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Γυρω στα 65-70 νομιζω εκτος και ενα πηρε αυξηση :D
Το κοστος ειναι οντως πολυ υψηλο για μια τετοια πιστα.

SBS, ΔΩΣΤΕ ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ:winka:

stako
23/08/2005, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Μήπως ειναι 70? Λέω εγώ τώρα...

Στο προτελευταίο ήταν 50! Το ανεβάσαν 70 ?????!!!!?????? :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Δεν πάνε καλά..............

sporky
23/08/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak

και που στε, σκεφτείτε λιγάκι και την ασφάλεια σας, χωρίς λάστιχα και αρχάριοι και μου πάτε και για χρόνους....

ok...αλλά πες μου ποιός είσαι ΕΣΥ που θα υποδείξεις στους άλλους (τους "αρχάριους") αν θα πρέπει και ΄πως πρέπει να μπούνε. Μήπως έχουμε να τους προτίνουμε μία Ορχομενό ή Χαλανδρίτσα - καλά θα ήτανε - ή μια γρήγορη την Επίδαυρο, στο Νησί ή στην Ιτέα; Και επειδή η ιστορία Σέρρες για επίσκεψη μία το δίμηνο είναι για την πλειοψηφία απαγορευτική (εκτός και αν λέγεσαι Αραούζος ή Τσουκαλάς)...πες μου σε παρακαλώ τί έχουμε να προτείνουμε στα παιδιά.

Και για να μην παρεξηγούμαι, πριν λίγους μήνες ήμουν και εγώ κάθετος στα Μέγαρα, μέχρι που μερικά γεγονότα μου έκοψαν τον τσαμπουκά (οικείων και γνωστων), οι δε Σέρρες είναι μόνο για τρίμηνες επισκέψεις.

τίποτα προσωπικό,
Κωστής

idi
23/08/2005, 12:16
η χειροτερη πιστα του κοσμου ειναι καλυτερη και ασφαλεστερη απο τους Ελληνικους δρομους... αρα....

Runner Ducati
23/08/2005, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sporky
ok...αλλά πες μου ποιός είσαι ΕΣΥ που θα υποδείξεις στους άλλους (τους "αρχάριους") αν θα πρέπει και ΄πως πρέπει να μπούνε. Μήπως έχουμε να τους προτίνουμε μία Ορχομενό ή Χαλανδρίτσα - καλά θα ήτανε - ή μια γρήγορη την Επίδαυρο, στο Νησί ή στην Ιτέα; Και επειδή η ιστορία Σέρρες για επίσκεψη μία το δίμηνο είναι για την πλειοψηφία απαγορευτική (εκτός και αν λέγεσαι Αραούζος ή Τσουκαλάς)...πες μου σε παρακαλώ τί έχουμε να προτείνουμε στα παιδιά.

Και για να μην παρεξηγούμαι, πριν λίγους μήνες ήμουν και εγώ κάθετος στα Μέγαρα, μέχρι που μερικά γεγονότα μου έκοψαν τον τσαμπουκά (οικείων και γνωστων), οι δε Σέρρες είναι μόνο για τρίμηνες επισκέψεις.

τίποτα προσωπικό,
Κωστής

Συμφωνω με τον Κωστα... δηλαδη το θεμα ειναι λιγη καταναλωση ελαστικου και τα 70 ευρω??? οκ μας πιανουν τον κωλο 70 ερυω για τις παροχες και το επιπεδο της πιστας, αλλα ειναι καλυτερα το ξυσιμο σε καθε ειδος δρομου??? μια πτωση για καποιο-οποιοδηποτε λογο στον δρομο, και ειδικα σε μπραλους αρτεμισια κλπ ισοδυναμει σχεδον σε θανατο η' καροτσακι... τα ιδια ισως και στην Β.Εβοια πχ... χιλιες φορες Μεγαρα...........
ασε που η πιστα ειναι πιο τεχνικη και απαιτει ικανοτητα για να παει καποιος γρηγορα, και οχι τοσο το απολυτο γκαζι, εξαιρουμενων αγωνιστικων μοτοσυκλετων, εκει ξεχωριζουν οι καλοι αναβατες, στον δρομο μετραει το περισσοτερο γκαζι και το ρισκο που παιρνει εκει ο καθενας... στην πιστα οσο και τσαμπουκα να εχει καποιος, εαν δεν διαθετει ταλεντο και δεν εχει εργαστει, παντα πισω θα ειναι... ας εχει και το Κ5 με αντισπιν.....................

παντα καλοπροεραιτα...............
:beer:

Stabak
23/08/2005, 12:26
Spork θα προσπαθήσω να είμαι απλός...

Τα μέγαρα έχουν καταντήσει πλέον να είναι χειρότερα από την Επίδαυρο και εξηγούμαι...

1. Κόσμος πολύς
2. Χωρίς τον απαραίτητο έλεγχο της μηχανής και των αξεσουάρ της ασφάλειας.
3. Χωρίς σαφή διαχωρσμό των ικανοτήτων του καθενός γκρούπ
4. με μηδαμινή υποστήριξη για το κόστος που απαιτείται
... και πάω στα σημαντικότερα

5. Παντελής έλειψη ελέγχου της πίστας λόγω των ανωτέρω από τους οργανωτές
6. Μην πω για ασθενοφόρο κλπ...

Όσοι ήστασταν τακτικοί θα βλέπετε κάθε φορά να πέφτουν 6-7 σαν σταφύλια.... γιατί ; πες ότι δεν πρέπει να με νοιάζει και συμφωνώ αλλά όταν :

1. Λέιπει το ασθενοφόρο γιατί έχει πάει κάποιον στο νοσοκομείο και πέφτει ένας άλλος, τι γίνεται?
2. Πέφτουν 2 μηχανάκια μπροστά μας και μέχρι να σηκωθεί ο τύπος που μετράει τα λεφτά από το ταμείο έχουμε αναγκαστεί να πάμε εμείς με τις φόρμες στα χέρια και να κουνάμε τα χέρια μας μην πέσει και κανείς άλλος...

και πληρώνεις 70 ευρώ για τι?
μην σου πω ότι είναι γύρω στα 120 στην ουσία συν λάστιχα

για να κανεις 3 σέσιον ζέστης ελεούσας; Να κινδυνέψεις από 3-4 άλλους? να κινδυνέψεις από ανεπαρκής πληροφόρηση; να πάρεις στον λαιμό σου κανέναν άλλον;

Ρώτα κανένα που έχει πέσει εκεί μέσα και θα σου πει ότι τα φιλαράκια μου ήρθαν και με βοηθήσανε? Και νομίζεις ότι είναι σωστό αυτό ?
Και νταξει να είναι μικρός ο τραυματισμός! Αν δεν είναι ? τι γίνεται?

Και όλοι ανεξαιρέτως ειναι με τα χρονομετρα στο χέρι να αποδείξουν τι?? ότι είναι γρήγοροι? από ποιόν? αντί να βελτιωθούν και να τα κρύψουν μου κάνουν τους Rossi και γυρνάνε σαν τον χάρο με τα πισινά τους να σκάβουν...

όποιος κατάλαβε κατάλαβε

Tigas
23/08/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Spork θα προσπαθήσω να είμαι απλός...

Τα μέγαρα έχουν καταντήσει πλέον να είναι χειρότερα από την Επίδαυρο και εξηγούμαι...

1. Κόσμος πολύς
2. Χωρίς τον απαραίτητο έλεγχο της μηχανής και των αξεσουάρ της ασφάλειας.
3. Χωρίς σαφή διαχωρσμό των ικανοτήτων του καθενός γκρούπ
4. με μηδαμινή υποστήριξη για το κόστος που απαιτείται
... και πάω στα σημαντικότερα

5. Παντελής έλειψη ελέγχου της πίστας λόγω των ανωτέρω από τους οργανωτές
6. Μην πω για ασθενοφόρο κλπ...

Όσοι ήστασταν τακτικοί θα βλέπετε κάθε φορά να πέφτουν 6-7 σαν σταφύλια.... γιατί ; πες ότι δεν πρέπει να με νοιάζει και συμφωνώ αλλά όταν :

1. Λέιπει το ασθενοφόρο γιατί έχει πάει κάποιον στο νοσοκομείο και πέφτει ένας άλλος, τι γίνεται?
2. Πέφτουν 2 μηχανάκια μπροστά μας και μέχρι να σηκωθεί ο τύπος που μετράει τα λεφτά από το ταμείο έχουμε αναγκαστεί να πάμε εμείς με τις φόρμες στα χέρια και να κουνάμε τα χέρια μας μην πέσει και κανείς άλλος...

και πληρώνεις 70 ευρώ για τι?
μην σου πω ότι είναι γύρω στα 120 στην ουσία συν λάστιχα

για να κανεις 3 σέσιον ζέστης ελεούσας; Να κινδυνέψεις από 3-4 άλλους? να κινδυνέψεις από ανεπαρκής πληροφόρηση; να πάρεις στον λαιμό σου κανέναν άλλον;

Ρώτα κανένα που έχει πέσει εκεί μέσα και θα σου πει ότι τα φιλαράκια μου ήρθαν και με βοηθήσανε? Και νομίζεις ότι είναι σωστό αυτό ?
Και νταξει να είναι μικρός ο τραυματισμός! Αν δεν είναι ? τι γίνεται?

Και όλοι ανεξαιρέτως ειναι με τα χρονομετρα στο χέρι να αποδείξουν τι?? ότι είναι γρήγοροι? από ποιόν? αντί να βελτιωθούν και να τα κρύψουν μου κάνουν τους Rossi και γυρνάνε σαν τον χάρο με τα πισινά τους να σκάβουν...

όποιος κατάλαβε κατάλαβε

ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΦΡΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ.
Ο ΚΩΣΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΕΓΚΑΒΛΟΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΝΑΚΙ 3-4
ΚΑΙ ΠΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΑ ΄΄ΤΡΕΑΝΑΚΙΑ΄΄.
ΟΠΟΤΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΤΟΥ ΜΕΤΡΙΟΥ.

Stabak
23/08/2005, 12:37
αν θέλετε το ότι δεν έχω αντιπρόταση δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να κατακρίνω και την υπάρχουσα κατάσταση...

Στους τυφλούς βασιλέυει ο μονόφθαλμος αλλά για μένα και ο μονόφθαλμος δεν μου κάνει...

...προσωπική επιλογή τεσπα αλλά για κάθε "αρχάριο" θέλει μεγάλη προσοχή και πολλές συμβουλές από εμπειρότερους και όχι πως να κάνουν +1.12 που και πάλι χρόνος φραπέ είναι και τίποτε αλλο... τους βλέπω πως πέφτουν και γιατί.

Δεν το παίζω έμπειρος απλά ήμουν τυχερός και με ανθρώπους που ξέρανε και μου είπαν λίγα πράγματα πριν έτσι ώστε να σκεφτώ....

Αν θέλετε με πιστεύετε για να πας καλά θέλει μυαλό , ούτε ίππους ούτε καραφλά ούτε χρυσά βατόμουρα

sporky
23/08/2005, 12:38
@stab

συμφωνώ και επ'αυξάνω, αλλά δεν έδωσες λύσεις!

Ή αφήνουμε τα supersports και πιάνουμε τα Motard αλωνίζοντας ότι πίστα κάρτ υπάρχει εντός ελληνικής περιφέρειας ή (το καλύτερο) γινόμαστε μόνιμοι κάτοικοι Σερρών
s..

Stabak
23/08/2005, 12:44
Ρε σπορκυ , λες να μην είμαι καυλωμένος?
Είμαι αρκετά αλλά δεν παύω να μην σκέφτομαι όταν γίνεται κάτι και να το κρίνω.... κάποιος άλλος δεν ξέρει όμως και αναθεωρώ την βαρύτητα των λέξεων μου πάντα. Είναι πολλοί που δεν ξέρουνε και ακόμα περισσότεροι αυτοί που νομίζουν πως ξέρουνε. Δεν είναι κρίμα?

Ρανερ το ότι είναι τεχνική η πίστα ξανασκέψου το ! Δεν είναι έτσι. Ποιο σφιχτή ναι με τα μυστικά της ναι αλλά τεχνική όχι περισσότερο από άλλες. Οι γραμμές είναι γραμμές είτε έχει 8 μέτρα πλάτος είτε 12... μην μπερδεύεστε...

Stabak
23/08/2005, 12:47
Για να τελειώνω την κουβέντα μου, οι νέοι μην νομίζετε ότι η ασφάλεια που προσφέρει μια πίστα και που όντως είναι πολύ μεγαλύτερη από τον δρόμο δεν περιέχει και τους κινδύνους της. Δεν είναι λουνα παρκ οπότε το μυαλό σας στην θέση του... Μόνο αυτό!

Runner Ducati
23/08/2005, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Ρε σπορκυ , λες να μην είμαι καυλωμένος?
Είμαι αρκετά αλλά δεν παύω να μην σκέφτομαι όταν γίνεται κάτι και να το κρίνω.... κάποιος άλλος δεν ξέρει όμως και αναθεωρώ την βαρύτητα των λέξεων μου πάντα. Είναι πολλοί που δεν ξέρουνε και ακόμα περισσότεροι αυτοί που νομίζουν πως ξέρουνε. Δεν είναι κρίμα?

Ρανερ το ότι είναι τεχνική η πίστα ξανασκέψου το ! Δεν είναι έτσι. Ποιο σφιχτή ναι με τα μυστικά της ναι αλλά τεχνική όχι περισσότερο από άλλες. Οι γραμμές είναι γραμμές είτε έχει 8 μέτρα πλάτος είτε 12... μην μπερδεύεστε...

Stabak ισως δεν το εδωσα σωστα εγω, ποιο τεχνικη οδηγηση ειναι σε μια πιστα γενικως, και οχι ο δρομος, (δεν εννοουσα τα Μεγαρα αποκλειστικα)...

οσον αφορα τωρα το 1:12 που ειπες, ναι ειναι χρονος φραπε, ομως σε ρυθμο αγωνα η χρονομετρημενων ειναι χρονος φραπε, με το χαρμανι ομως των αναβατων στα trackdays που σε συνολο μπορει να ειναι 25-30 μεσα στην πιστα, και ειδικα στην περιεργη και σφιχτη των Μεγαρων, πιστευω οτι δεν ειναι χρονος ασχημος εαν καποιος θελει να λεγεται ασφαλης και προσεχει και τους αλλους... ειναι χρονος που διασκεδαζει καποιος αρκετα με αυτες τις συνθηκες, ξυνει και ευχαριστιεται τις κλισεις, και θελει να μεινει ορθιος ξανα και ξανα................
για καποιους ομως αυτο ειναι οριακη κατασταση, οποτε τοτε γινεται λιγο επικινδυνο.............................................

:beer:

Stabak
23/08/2005, 13:06
Ρανερ υποκειμενικότατο αυτό... και εκεί βρίσκεται η σκέψη μου ασχετα αν δεν περνάει έυκολα...

Εσύ το φχαριστιέσαι στο 1.12 και φεύγεις με χαμόγελο κοιτώντας τις ξύστρες σου.
Αλλος αν δεν κάνει 1.08 δεν του λεέι τίποτε...
Αλλος κοιταει την βίδα στα μαρσπιέ
και άλλος με το δικύλινδο του, του γλιστράει πίσω και καυλώνει άσχετα αν χαροπαλεύει....

οπότε τι αποζητάμε; Αυτό το χαμόγελο στο τέλος της μέρας ! Αυτή την προσωπική ευχαρίστηση. Τι σημαίνει για τον καθένα δεν ξέρω.

Τελευταίες 2 φορές δεν το ένιωσα αυτό και προσωπικά δικαιολογημένα. Αν εσας σας ευχαριστεί να λέτε ότι έξυσα και έκανα και έδειξα σε ένα φόρουμ λες και είναι άθλος και δεν σας απασχολεί η ασφάλεια και οι παροχές των εμπλεκομένων σε σχέση με την τσέπη σας ΠΑΣΟ!

Runner Ducati
23/08/2005, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak


Τελευταίες 2 φορές δεν το ένιωσα αυτό και προσωπικά δικαιολογημένα. Αν εσας σας ευχαριστεί να λέτε ότι έξυσα και έκανα και έδειξα σε ένα φόρουμ λες και είναι άθλος και δεν σας απασχολεί η ασφάλεια και οι παροχές των εμπλεκομένων σε σχέση με την τσέπη σας ΠΑΣΟ!

Ποιος ειπε οτι δεν μας (με) απασχολει... αλλα δεν βρισκω λυση... για πες εσυ κατι που να δουλεψει..................................
γιατι καλα ειναι να κρινουμε τους αλλους, αλλα να προτεινουμε και κατι που να εχει αποτελεσμα... οχι επεδη εσυ μπορει(?) να φοβασαι :a22: να μπεις στα Μεγαρα, και να μην χαμογελας, παει να πει οτι νιωθουμε το ιδιο και οι υπολοιποι και εφοσον δεν εχουμε λυση για κατι αλλο, η πρεπει να αρχισουμε τις τρελες στον δρομο... εγω προσωπικα δεν εχω φοβηθει ουτε εχω νιωσει ασχημα στα Μεγαρα, ουτε εχω αισθανθει οτι κινδυνευω ιδιαιτερα, (ειδικα θεμα στο προσφυσης ακομα και με κωλολαστιχα)... το χαμογελο παντα ειναι μεγαλυτερο και ειναι εκει σε σχεση με οποιονδοιποτε δρομο.........................




:beer: :beer:

Stabak
23/08/2005, 13:21
Αυτό σου λέω και εγώ. Δεν είναι άσπρο μαύρο όλα... είναι και γκρί (όπως αυτό που σε περνάει :ZZZ: κάθε φορά:rotflmao: και δεν το πέρνεις χαμπάρι). Είναι υποκειμενικό και χωράει πολύ συζήτηση....

Runner Ducati
23/08/2005, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Αυτό σου λέω και εγώ. Δεν είναι άσπρο μαύρο όλα... είναι και γκρί (όπως αυτό που σε περνάει :ZZZ: κάθε φορά:rotflmao: και δεν το πέρνεις χαμπάρι). Είναι υποκειμενικό και χωράει πολύ συζήτηση....

Ασχετο............

Θα ερθεις τελικα Μεγαρα??? :lol: :a029:

Stabak
23/08/2005, 13:32
Δεν ξέρω, μάλλον όχι!
Δεν έχω λάστιχα, και πρέπει να φορέσω τα καλά μου... έχω ματώσει και τώρα τελευταια...

...μπορεί όμως να φέρω ένα γυμνό:smokin:


22146