PDA

View Full Version : Δευτερόλεπτο.. Λεπτό.. Ώρα.. Αντρικό Ρολόϊ!!!!



Σελίδες : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

SHOOTER045
12/07/2016, 15:39
Το πρώτο εμπίπτει στην κατηγορία που έβαλε o Sniper τον Vaska άρα να φοράς το δεύτερο.....:D

Ίσως κάποια στιγμη πάρω αυτό και μονο αυτό


362426

sniper
12/07/2016, 15:50
Που να είχες Ρόλεξ..έχω ακούσει από φίλους ότι πάνε 300άρια-400άρια τα σέρβις τους!!:sick:


Φίλος με ρόλεξ, κι άλλος με πολλά rolex, IWC, VC, κλπ, τα έχει κάτι πολλά χρόνια, και δεν τους έχει κανει ποτέ σερβις και δουλευουν όλα κουκλες...

Ζεύκας
12/07/2016, 15:50
g-shock ga-110c για κάθε μέρα

362429

braun bn0095 της dieter rams/bauhaus σχολής για το καλό

362430

vaska
12/07/2016, 16:02
Το πρώτο εμπίπτει στην κατηγορία που έβαλε o Sniper τον Vaska άρα να φοράς το δεύτερο.....:D

Μπερδεβόστε τσελεμεντέδες και οι δυό σας εσύ και ο σκοπευτής. Αυτό που έβαλε ο vaska είναι μεν ηλεκτρονικάδικο χωρίς γρανάζια και λοιπές χαζομαρούλες αλλά είναι τοπ οφ δε τοπ για πολλές δουλειές που αδυνατούν να τις κάνουν τα αριθμητήρια που βάλατε για ρολόγια. Υπέρβαση βάθους κατάδυσης, υπερβολικά γρήγορος ρυθμός ανόδου, κατάδυση σε γλυκό και αλμυρό νερό, θερμοκρασία σώματος και περιβάλοντος, χρόνος κατάδυσης, data που μεταφέρονται στο πισι με όλες τις λεπτομέρειες (χρόνος θερμοκρασία βάθος) υψόμετρο, ταχύμετρο χρονόμετρο, αντίστροφη μέτρηση, ημερομηνία μηνας μέρα έτος και βεβαίως 2 ρολόγια ένα αναλογικό κι ένα ψηφιακό. Αλίμονό μας αν στον 21ο αιώνα κουρδίζαμε 2 φορές την ημέρα τα ρολόγια μας.

Συνεχίστε παρακαλώ την όμορφη κουβεντούλα σας. Παρακολουθώ με ενδιαφέρον!

MG-KTiNoS
12/07/2016, 16:08
362432
--------------------------

Που πάτε ρε μα αυτά????

:lol:

sniper
12/07/2016, 16:11
Μπερδεβόστε τσελεμεντέδες και οι δυό σας εσύ και ο σκοπευτής. Αυτό που έβαλε ο vaska είναι μεν ηλεκτρονικάδικο χωρίς γρανάζια και λοιπές χαζομαρούλες αλλά είναι τοπ οφ δε τοπ για πολλές δουλειές που αδυνατούν να τις κάνουν τα αριθμητήρια που βάλατε για ρολόγια. Υπέρβαση βάθους κατάδυσης, υπερβολικά γρήγορος ρυθμός ανόδου, κατάδυση σε γλυκό και αλμυρό νερό, θερμοκρασία σώματος και περιβάλοντος, χρόνος κατάδυσης, data που μεταφέρονται στο πισι με όλες τις λεπτομέρειες (χρόνος θερμοκρασία βάθος) υψόμετρο, ταχύμετρο χρονόμετρο, αντίστροφη μέτρηση, ημερομηνία μηνας μέρα έτος και βεβαίως 2 ρολόγια ένα αναλογικό κι ένα ψηφιακό. Αλίμονό μας αν στον 21ο αιώνα κουρδίζαμε 2 φορές την ημέρα τα ρολόγια μας.

Συνεχίστε παρακαλώ την όμορφη κουβεντούλα σας. Παρακολουθώ με ενδιαφέρον!

Κι επειδή έχουμε τέτοιο πολυμηχανημα, που καταλάθος δείχνει και την ώρα, ξέρουμε τι λέμε.
Τα ορολόγια, είναι πάντα μηχανικά, αυτόματα ή κουρδιζόμενα.

FotisFz1
12/07/2016, 16:13
Δυστυχως δεν εχω λεφτα για κατι καλυτερο

Αν καποτε πιασω το τζοκερ 2 συλλογες θα κανω
μια με μηχανακια και μια με ρολογια


το φλωρικο χερακι δεν ειναι δικο μου:p
362433

vaska
12/07/2016, 16:24
Κι επειδή έχουμε τέτοιο πολυμηχανημα, που καταλάθος δείχνει και την ώρα, ξέρουμε τι λέμε.
Τα ορολόγια, είναι πάντα μηχανικά, αυτόματα ή κουρδιζόμενα.

Τότε επειδήΣ μηχανάκια είναι μόνο τα μονοκύλινδρα αερόψυκτα με μανιβέλα, μη σε ακούσω ξανά να πεις καβάλησα τη μηχανή μου, θα λες καβάλησα ένα πολυμηχάνημα που καταλάθος πάει σφαίρα και έχει μόνο 2 τροχούς.

Εξέλιξη ονομάζεται αυτό παίδες

Αλλά παρ' όλο που είστε γκρινιάρηδες σας κάνουμε παρέα.
:D

Sapadak
12/07/2016, 16:30
Ενα omega speedmaster (MS edition) κρυμμένο σε ένα συρτάρι, αφόρετο :/

MG-KTiNoS
12/07/2016, 16:33
Τότε επειδήΣ μηχανάκια είναι μόνο τα μονοκύλινδρα αερόψυκτα με μανιβέλα, μη σε ακούσω ξανά να πεις mpla mpla mpla


362432
--------------------------

Που πάτε ρε μα αυτά????

:lol:

άμα σε λέω γω τώρα....
Χειροποίητο, με κουρδιστήρι κλπ

omega
12/07/2016, 16:37
Οποίος εχει Omega ας το στείλει σε εμένα και σαν αντιπρόσωπος(κατ'ονομα) εγγυώμαι να του το προσέχω.. :lol:

Άλλος το όνομα κι άλλοι τη χάρη..

vaska
12/07/2016, 16:38
Ενα omega speedmaster (MS edition) κρυμμένο σε ένα συρτάρι, αφόρετο :/

Αυτό μου έφαγε ένας αλήτης που τον έβαζα σπίτι μου και τον είχα σαν αδερφό μου.

362435

Πέρασε καιρός και νομίζει πως το κατάπια αλλά αν τον δω να το φοράει θα του σπάσω και τα δύο χέρια, γιατί να το πουλήσει και να μην το μάθω δεν παίζει.

άλλη μια από την πίσω μεριά του κοσμήματος

362436

toyar
12/07/2016, 16:51
8 σελιδες σε 4 ωρες για αντρικα ρολογια;:eek:
εμεις δηλαδη που το θεμα δε μας κανει κουκου ειμαστε gay;:lol:

thunder ace
12/07/2016, 16:56
8 σελιδες σε 4 ωρες για αντρικα ρολογια;:eek:
εμεις δηλαδη που το θεμα δε μας κανει κουκου ειμαστε gay;:lol:

μενανε με διωξανε

vaska
12/07/2016, 16:57
8 σελιδες σε 4 ωρες για αντρικα ρολογια;:eek:
εμεις δηλαδη που το θεμα δε μας κανει κουκου ειμαστε gay;:lol:


Αν έχεις ενυδρείο όχι αν δεν έχεις... Φίλαι λυπάμαι αλλά ναι είσαι gay. Τι gay καιπρασίναλογα, βρωμόπουστ@ς και πάνω.

sniper
12/07/2016, 16:59
Αυτό μου έφαγε ένας αλήτης που τον έβαζα σπίτι μου και τον είχα σαν αδερφό μου.

362435

Πέρασε καιρός και νομίζει πως το κατάπια αλλά αν τον δω να το φοράει θα του σπάσω και τα δύο χέρια, γιατί να το πουλήσει και να μην το μάθω δεν παίζει.

άλλη μια από την πίσω μεριά του κοσμήματος

362436
Και ποστάρεις μετά το ηλεκτρονικό μαραφέτι για ρολόι. :moutza:

8 σελιδες σε 4 ωρες για αντρικα ρολογια;:eek:
εμεις δηλαδη που το θεμα δε μας κανει κουκου ειμαστε gay;:lol:
Ναι.

Sapadak
12/07/2016, 17:02
Οποίος εχει Omega ας το στείλει σε εμένα και σαν αντιπρόσωπος(κατ'ονομα) εγγυώμαι να του το προσέχω.. :lol:

Άλλος το όνομα κι άλλοι τη χάρη..

:lol:

Ενα τέτοιο ίδιο είναι

362437



Και πολύ θα γούσταρα να έιχα στα χέρια μου (καλά στο συρτάρι μου), ένα τέτοιο


2004 Michael Schumacher Omega Speedmaster watch. This automatic watch was part of an exclusive edition commissioned by Michael Schumacher as a Christmas gift at the end of 2004. It was given to special team-mates and friends in lieu of Michael's 7th and final Championship season. This was the year he drove the Ferrari F2004. Unlike the regular Omega MS edition watches made for the public, this one is unique in that it has his name and stylized MS logo on the front dial. It is also inscribed in red at the back case around the perimeter with the special edition number of 500 (although only around 200 were made!). The watch is complete with case, box, warranty card (stamped by Omega’s head office, not a dealer!), serial number card, instructions, and all papers. The dial and case are perfect, the strap shows gentle wear. This watch was never available for commercial sale, and is quite rare. More photos are available to show the numbered case back, box, papers, etc.


362438

amyroukai
12/07/2016, 17:06
σαπαδάκιε περιμένεις να πεθάνει για να το βγάλεις στο ιμπέι συλλεκτικό μόνο για γνώστες;

AristidisZ
12/07/2016, 17:06
Φίλος με ρόλεξ, κι άλλος με πολλά rolex, IWC, VC, κλπ, τα έχει κάτι πολλά χρόνια, και δεν τους έχει κανει ποτέ σερβις και δουλευουν όλα κουκλες...
Λεω εγω τώρα...
Μήπως οφείλεται και στο γεγονός ότι τα βγάζει απο το κουτί τους μια στο τόσο ;
Αν έχεις τετοια συλλογή προφανώς και δεν τα φοράς κάθε μέρα

ggs
12/07/2016, 17:06
8 σελιδες σε 4 ωρες για αντρικα ρολογια;:eek:
εμεις δηλαδη που το θεμα δε μας κανει κουκου ειμαστε gay;:lol:


ε , ναι ρε συ...

δεν βλέπεις στις φωτο πόση αποτρίχωση , ξυρισμα και χαλαουα έχουν ρίξει στους καρπους για να φοράν υπερήφανοι στα στιβαρά τους χέρια τα ρολοΓια…

:lol:

Sapadak
12/07/2016, 17:08
σαπαδάκιε περιμένεις να πεθάνει για να το βγάλεις στο ιμπέι συλλεκτικό μόνο για γνώστες;

Δε πωλούνται αυτά ρε συ, ειδικά τώρα!!
Φαϊ, νερό δε ζητάει, γιατι να πουληθεί?

amyroukai
12/07/2016, 17:09
ξέρω 'γω.

γιατί (καλά μπορεί να λέω και μαλακία) θεωρητικά, είναι για να φοριούνται που και που... Αυτή την ανωμαλία με το συρτάαρι δεν την κατάλαβα ποτές. Πλην φάσεων "επένδυσης" δηλαδή.

yannis24
12/07/2016, 17:10
Φοβερό το sea master.......ειχα και εγώ αυτο με την μπλε πλακα.......μου το είχε κάνει δώρο ο πατέρας μου στην αποφοίτηση μου.......και εμένα πήγε ακλαφτο........μου το κλέψανε...........

Σε σύγκριση με το Rolex που φοράω τωρα το θεωρούσα ποιοτικά πολυ καλύτερο......και ο μπρασελες του, αλλα και ο μηχανισμός του....,δεν έχανε δευτερόλεπτο....( το Rolex χάνει στάνταρ 2-3 λεπτά τον μήνα !!).....στο service που του ειχα κάνει στην πενταετία περίπου ( και ναι ειχα δώσει περίπου €250 θυμαμαι), το θεωρούσαν φυσιολογικό....

Το απόγευμα θα σας βάλω και φωτο απο το Tag Heuer που εχω, το Airton Senna, το F1, που το διαφημίζε ο αείμνηστος, οταν ήταν στα πάνω του, το οποίο το ειχα πάρει με μια φοβερή δερμάτινα-ξύλινη θήκη, επετειακό, που έφερε την υπογραφή του.....δυστυχώς κλάπηκα και αυτή, μαζί με τα βιβλία που είχε μέσα.......ευτυχώς οχι το ρολόι....

Επίσης εχω ενα που μου εχει αφήσει ο συγχωρεμένος ο παππούς μου, ενα SEIKO , απο τα πρώτα αυτόματα που υπήρχαν......θυμαμαι, οταν το ειχα παει να το δει κάποιος ¨ειδικος¨, μου είχε πει, οτι δεν ειναι τίποτα το σπουδαίο, και άντε να μου το πάρει κανά €200, και να μου δώσει ενα αλλο......την ψιλιαστικα, δεν του το έδωσα και το εχω και κάθεται στο συρτάρι μου....θα σας το δείξω και αυτο, μήπως κάποιος γνωρίζει καλύτερα......

Sapadak
12/07/2016, 17:13
ξέρω 'γω.

γιατί (καλά μπορεί να λέω και μαλακία) θεωρητικά, είναι για να φοριούνται που και που... Αυτή την ανωμαλία με το συρτάαρι δεν την κατάλαβα ποτές. Πλην φάσεων "επένδυσης" δηλαδή.

Προσωπικά δε φοράω/φορούσα ποτέ ρολόι, δε με βόλεψε ποτέ.

Ούτε σαν επένδυση το πήρα.
Δες το σαν ένα μπλουζάκι/καπέλο που αγοράζεις απο έναν αγώνα του αγαπημένου σου οδηγού. Το φοράς καθημερινά? ισως και καθόλου και απλά το έχεις και το καμαρώνεις

alexzafeir
12/07/2016, 17:14
Παντα μου άρεσε αυτο http://www.skroutz.gr/s/1801775/TAG-Heuer-Monaco-Automatic-Chronograph-Black-Leather-Strap-CAL2110-FC6257.html

πολλα λεφτα συμβιβάστηκα με μια πολυ καλη απομίμηση εννοειται αυτοματο με ολες τις λειτουργιες σαν το γνησιο


362439

amyroukai
12/07/2016, 17:17
έχω τέτοια μπλουζάκια και τα καμαρώνω γιατί από τότε που τα πήρα είμαι +20 κιλά. :bawl:

εγώ το ξεσυνήθισα από τότε που εκλάπη ένα (φτηνό ήταν, με υψηλή συναισθηματική αξία) και τώρα φοράω που και που άλλο, μερικές περιόδους καθημερινά, μερικές το ξεχνάω κάπου στο σπίτι μέχρι να το ξαναβάλω.

Sapadak
12/07/2016, 17:18
έχω τέτοια μπλουζάκια και τα καμαρώνω γιατί από τότε που τα πήρα είμαι +20 κιλά. :bawl:

:bawl:
Ε γιαυτό καπέλο την επόμενη φορά :lol:

LogOutGoRide
12/07/2016, 17:45
Μου αρέσουν πολύ τα ρολόγια. Πάντα φορούσα, μέχρι που μας έδωσαν να καταλάβουμε πως απαγορεύετε να τα φοράμε στην δουλειά, όπως και σταυρούς, βέρες κλπ.

Του μπαμπά μου, αγορασμένο κάπου στο '74 ή περίπου εκεί. Μου το έδωσε πριν χρόνια. Είναι πλέον παλιό, αν και δουλεύει ακόμη σαν την πρώτη μέρα.
362443

SHOOTER045
12/07/2016, 18:52
Μου αρέσουν πολύ τα ρολόγια. Πάντα φορούσα, μέχρι που μας έδωσαν να καταλάβουμε πως απαγορεύετε να τα φοράμε στην δουλειά, όπως και σταυρούς, βέρες κλπ.

Του μπαμπά μου, αγορασμένο κάπου στο '74 ή περίπου εκεί. Μου το έδωσε πριν χρόνια. Είναι πλέον παλιό, αν και δουλεύει ακόμη σαν την πρώτη μέρα.
362443

Japan made...

vaska
12/07/2016, 19:30
:bawl:
Ε γιαυτό καπέλο την επόμενη φορά :lol:

ρε πως δεν το είχα σκεφτεί, να 'σαι καλά Φίλαι :beer:

7Tolis
12/07/2016, 19:53
Δεν είχα ποτέ τρέλα οπότε, ένα νορμάλ sea pathfinder έχω και ένα Festina το οποίο κάπου σε κάποια συρτάρι έχει πεθάνει.
362447

Pan (dvs)
12/07/2016, 19:56
Δεν το φοραω μονο οταν κοιμαμαι η οταν καβαλαω την μηχανη.

Δεν κοιταω σχεδον ποτε την ωρα,απλα θελω να το εχω στο χερι.

362448

sniper
12/07/2016, 20:09
Λεω εγω τώρα...
Μήπως οφείλεται και στο γεγονός ότι τα βγάζει απο το κουτί τους μια στο τόσο ;
Αν έχεις τετοια συλλογή προφανώς και δεν τα φοράς κάθε μέρα

Οκ ο ένας ειναι αυτός, ο άλλος το φοράει χρόνια και πριν απο αυτόν ο πατέρας του. Άνευ σέρβις κεντάει

AristidisZ
12/07/2016, 20:13
Οκ ο ένας ειναι αυτός, ο άλλος το φοράει χρόνια και πριν απο αυτόν ο πατέρας του. Άνευ σέρβις κεντάει

Δεν αντιλέγω ότι οι μηχανισμοί των τόσο ακριβών ρολογιών είναι σαφώς καλύτεροι από π.χ. του δικού μου
Απλά πιστεύω ότι και η καθημερινή λειτουργία θα βάζει όσο να ναι το χεράκι της στην ταλαιπωρία του μηχανισμού :)

ionized
12/07/2016, 20:18
362451

εχω αρκετα ρολογια gshock αυτο ειναι το αγαπημενο μου

RaGe_Raptor
12/07/2016, 20:20
κινητά που να λένε την ώρα δεν έχετε?:bawl:



αυτό μου είχανε πάρει δώρο.

amyroukai
12/07/2016, 20:21
Δεν αντιλέγω ότι οι μηχανισμοί των τόσο ακριβών ρολογιών είναι σαφώς καλύτεροι από π.χ. του δικού μου
Απλά πιστεύω ότι και η καθημερινή λειτουργία θα βάζει όσο να ναι το χεράκι της στην ταλαιπωρία του μηχανισμού :)

Συζητώντας με έναν τυπάκο σε εταιρία λογισμικού, μου είχε πει ότι το Seamaster του πρακτικά δεν "κουρδίζει" πλέον μετά τρία-τέσσερα χρόνια και ήταν μέσα στην ζοχάδα. Ξέρω άλλα που είναι δεκαετία και δεν χρήζουν φροντίδας... Σε κάθε περίπτωση, κάποτε η ελληνική ομέγα το πρώτο σέρβις το έδινε δωρεάν, δεν ξέρω αν ισχύει πιά ή τι χρεώνουν.

vaska
12/07/2016, 20:37
Συζητώντας με έναν τυπάκο σε εταιρία λογισμικού, μου είχε πει ότι το Seamaster του πρακτικά δεν "κουρδίζει" πλέον μετά τρία-τέσσερα χρόνια και ήταν μέσα στην ζοχάδα. Ξέρω άλλα που είναι δεκαετία και δεν χρήζουν φροντίδας... Σε κάθε περίπτωση, κάποτε η ελληνική ομέγα το πρώτο σέρβις το έδινε δωρεάν, δεν ξέρω αν ισχύει πιά ή τι χρεώνουν.

Πιθανά έχει πιάσει άλατα ο μηχανισμός κουρδίσματος με το αντίβαρο από λάθος τοποθέτηση του πίσω βιδωτού καπακιού. Εγώ σε όλα όσα ανοίγω μόνος μου βάζω στην λαστιχένια φλατζούλα μια σταγόνα λάδι σιλικόνης και ποτέ κανένα μου ρολόι (πολυμηχάνημα) δεν μου έβαλε νερά ακόμα και σε μεγάλα βάθη. Έχω δει τα άπειρα από μαστόρια ρολογάδες μέχρι που αποφάσισα μιας και είμαι επαρχία και κάθε αλλαγή μπαταρίας κόστιζε υπερβολικά αρκετά σε κούριερ + το κόστος του εξουσιοδοτημένου, να πάρω το εργαλείο που τα ανοίγουν (έτσουξε αυτό) και να το κάνω μόνος μου. Άσε που εξουσιοδοτημένο της Citizen με κέρασε μια τεράστια γρατζουνιά στο καπάκι. Όταν τους το είπα μου είπαν έτσι το παρέλαβαν, όταν τους είπα έχω φωτο πριν το στείλω, μου είπαν ότι δεν πειράζει μιας και είναι από κάτω και δεν φαίνεται. Το λήξαμε δημοκρατικά με πολλά wishoils και mail στην μαμά με φωτό. 15 μέρες μετά μου ζήτησαν να το στείλω να μου αλλάξουν καπάκι. Το πήγα ο ίδιος, μπήκα μαζί τους στο σέρβις μου το άλλαξαν κι έφυγα. Ήταν και η τελευταία φορά που με είδαν.

Bowleno
12/07/2016, 20:57
Αυτό "λέει" τίποτα η θα με κράξετε; :D

362455

amyroukai
12/07/2016, 20:59
η φωτογραφία σκονεινή επίτηδες για να μην φαίνεται το γαλλικό στα νύχια;

Bowleno
12/07/2016, 21:05
η φωτογραφία σκονεινή επίτηδες για να μην φαίνεται το γαλλικό στα νύχια;

Καλύτερα τώρα; :D

362456

amyroukai
12/07/2016, 21:08
ακόμα γκέικο είναι :bawl:

teogtp
12/07/2016, 21:08
Καλύτερα τώρα; :D

362456

Χαιρετισμους στον Βασιλειο.....

spyrakos35
12/07/2016, 21:10
Τον φανταζεστε πώς πινει τον ελληνικο τουτος δω;

amyroukai
12/07/2016, 21:11
Τον φανταζεστε πώς πινει τον ελληνικο τουτος δω;

με το δαχτυλάκι τεντωμένο, και καλά "δεν βλέπω την ώρα" ειπωμένο με νόημα...

bulmont
12/07/2016, 21:11
Τον φανταζεστε πώς πινει τον ελληνικο τουτος δω;




Ρουφηχτό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

spyrakos35
12/07/2016, 21:12
με το δαχτυλάκι τεντωμένο, και καλά "δεν βλέπω την ώρα" ειπωμένο με νόημα...

Και με σουφρωμενα χειλη μην τον καψει.....

:cry:

Bowleno
12/07/2016, 21:14
ακόμα γκέικο είναι :bawl:


Χαιρετισμους στον Βασιλειο.....


Τον φανταζεστε πώς πινει τον ελληνικο τουτος δω;


με το δαχτυλάκι τεντωμένο, και καλά "δεν βλέπω την ώρα" ειπωμένο με νόημα...


Ρουφηχτό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Είστε κακοί και εγκάθετοι :moutza::bawl::bawl:

amyroukai
12/07/2016, 21:22
Σόρι δεν σε άκουσα γιατί κάποιος φώναζε ΜΥΥΥΥΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΣ κάπου στο μπακγκράουντ.

byron
12/07/2016, 21:24
Δεν ξέρω τι λέτε, το citizen μου δεν έχει πάει ούτε για μπαταρία. Δώρο στον εαυτό μου το 2006.

Citizen BJ2060-58E Titanium

362462

Pan (dvs)
12/07/2016, 21:31
Είστε κακοί και εγκάθετοι :moutza::bawl::bawl:

H αληθεια ειναι οτι και εσυ εδωσες δικαιωματα.



Καταχωνιασε το σε κανα συρταρι να παει στο διαολο.

teogtp
12/07/2016, 21:37
ακόμα γκέικο είναι :bawl:


Σόρι δεν σε άκουσα γιατί κάποιος φώναζε ΜΥΥΥΥΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΣ κάπου στο μπακγκράουντ.

GEIKO RUFICTURA

:lol:

ionized
12/07/2016, 21:47
[QUOTE=Bowleno;2773864]Αυτό "λέει" τίποτα η θα με κράξετε; :D

362455[/QUOTE


σοβαρα τωρα πες οτι μας τρολαρεις :lol:

sahara
12/07/2016, 21:54
Ειχα αρκετα, αυτοματα και μπαταριας, σχεδον ολα καταδυτικα.Τελικα εχω μεινει με δυο κουαρτζ αναλογικα, και ενα g shock για τη δουλειά.
Το ενα ειναι αυτο. Για γνωστες:lol:
362466

Bowleno
12/07/2016, 21:54
H αληθεια ειναι οτι και εσυ εδωσες δικαιωματα.




Καταχωνιασε το σε κανα συρταρι να παει στο διαολο.

Της γυναίκας είναι, ρε



σοβαρα τωρα πες οτι μας τρολαρεις :lol:[/QUOTE]

Εννοείται :lol:

ionized
12/07/2016, 21:58
α ειπα μηπως :bawl:

teogtp
12/07/2016, 21:59
362467

Μαζι με το Rado, αγαπημενο και αυτο.
Sportura F1 Mc Laren

LogOutGoRide
12/07/2016, 22:04
Οι περισσότεροι έχετε ωραία ρολόγια, μπράβο μάγκες!

skylaros
12/07/2016, 22:47
Εγώ έχω ένα για κάθε μέρα αλλά και για καλό... τώρα αν είναι καλό ή όχι δε ξέρω, δεν έχω ιδέα, παίζει να είναι και από πανηγύρι...αλλά δύσκολο γιατί ο νονός μου (που μου το έκανε και δώρο δε ξέρει τι έχει από φράγκα γενικά) Εδώ σε φωτογραφία με το καλό μου το κουστούμι σε πρωινή σοβαρή δουλειά με κυρίους επιχειρηματίες και εφοπλιστές.

362470















ps: Εμείς οι μάγκες οι Πειραιώτες δε καταδεχόμαστε ρολόγάκια ... Μόνο κομπολόγια και στιλέτα έχουμε πάνω μας! :p

giannis21
12/07/2016, 22:57
αυτο ειναι το δικο μου..

362473

το οποιο το εχω στο σερβις εδω και ενα μηνα για αλλαγη μηχανισμου... :(
ευτυχως εντος εγγυησης.

Stefanos73
12/07/2016, 23:11
362474
Seiko Sportura Bar Honda
Δώρο πεθεράς Χριστούγεννα 2005 (που δεν είχε καταλάβει τι πήρε!). Αρχικά με λουράκι μαύρο με κόκκινες ραφές! Αφού άλλαξα δύο από αυτά, έβαλα μπρασελέ και μάλλον ησύχασα.

lykourgi
13/07/2016, 00:20
Αρχικά με λουράκι μαύρο με κόκκινες ραφές! Αφού άλλαξα δύο από αυτά, έβαλα μπρασελέ και μάλλον ησύχασα.
Μακάρι να ησυχάσεις.

Εγώ έχω τραβηχτεί πολύ με τον συγκεκριμένο μπρασελέ. Μου έχει κοπεί 7-8 φορές.
Σπάνε οι πίροι που συγκρατούν τα πλακίδια μεταξύ τους.
Έχω αλλάξει πίρους τουλάχιστον τρεις τέσσερις φορές στην αντιπροσωπεία (τις περισσότερες δωρεάν) και άλλες τόσες έξω.
Έχω ρυθμίσει τον μπρασελέ σε διαφορετικά μήκη, χωρίς αποτέλεσμα.
Τα σπασίματα συμβαίνουν χωρίς πίεση. Τις περισσότερες φορές οι πίροι ήταν οξειδωμένοι, ενώ υποτίθεται πως είναι ανοξείδωτοι.
Πιθανή εξήγηση : "μήπως ιδρώνετε πολύ;" :a31:

Σκεφτόμουν να αλλάξω σε λουράκι (περίπου 50€, γνήσιο) μπας και γλυτώσω, αλλά μου έλεγαν ότι το λουράκι θα θέλει αλλαγή συχνότερα. Κάτι ήξεραν, προφανώς.
Η μόνη διαφορά που έχει το δικό μου, είναι το χρώμα. Είναι μαύρο, όχι άβαφο inox.
Αποτέλεσμα αυτών, το ρολόι να περνάει το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα στο συρτάρι και να έχει φορεθεί ελάχιστα (φαντάσου να το φορούσα και περισσότερο).

Από το ρολόι, αυτό καθ' αυτό, δεν έχω κανένα παράπονο.

camen
13/07/2016, 00:39
Ειχα αρκετα, αυτοματα και μπαταριας, σχεδον ολα καταδυτικα.Τελικα εχω μεινει με δυο κουαρτζ αναλογικα, και ενα g shock για τη δουλειά.
Το ενα ειναι αυτο. Για γνωστες:lol:
362466

Πολυ καλό και μάχιμο το marathon, να το προσεχείς και δε θα πάθει ποτε τπτ !

camen
13/07/2016, 00:40
Εγώ έχω ένα για κάθε μέρα αλλά και για καλό... τώρα αν είναι καλό ή όχι δε ξέρω, δεν έχω ιδέα, παίζει να είναι και από πανηγύρι...αλλά δύσκολο γιατί ο νονός μου (που μου το έκανε και δώρο δε ξέρει τι έχει από φράγκα γενικά) Εδώ σε φωτογραφία με το καλό μου το κουστούμι σε πρωινή σοβαρή δουλειά με κυρίους επιχειρηματίες και εφοπλιστές.

362470















ps: Εμείς οι μάγκες οι Πειραιώτες δε καταδεχόμαστε ρολόγάκια ... Μόνο κομπολόγια και στιλέτα έχουμε πάνω μας! :p

Βάλε μια πιο κοντινή φωτο να σου πουμε τι παιζει αν θες ...

lleonidas
13/07/2016, 01:39
362478

vaska
13/07/2016, 05:45
Εγώ έχω ένα για κάθε μέρα αλλά και για καλό... τώρα αν είναι καλό ή όχι δε ξέρω, δεν έχω ιδέα, παίζει να είναι και από πανηγύρι...αλλά δύσκολο γιατί ο νονός μου (που μου το έκανε και δώρο δε ξέρει τι έχει από φράγκα γενικά) Εδώ σε φωτογραφία με το καλό μου το κουστούμι σε πρωινή σοβαρή δουλειά με κυρίους επιχειρηματίες και εφοπλιστές.

ps: Εμείς οι μάγκες οι Πειραιώτες δε καταδεχόμαστε ρολόγάκια ... Μόνο κομπολόγια και στιλέτα έχουμε πάνω μας! :p

Μήπως ο νονός σου θέλει να βαφτίσει κι εμένα?? Έχω ακόμα 2-3 ρολόγια που θέλω αλλά η πτανα η κρίση βλέπεις. Ρώτησε και πες μου με pm. Θα είμαι ήσυχος δεν θα κλαίω στην κολυμπήθρα (όρθιος, καθιστός δεν χωράω) και γενικά δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα.
Υπόχρεος!
:D

byron
13/07/2016, 07:28
Μήπως ο νονός σου θέλει να βαφτίσει κι εμένα?? Έχω ακόμα 2-3 ρολόγια που θέλω αλλά η πτανα η κρίση βλέπεις. Ρώτησε και πες μου με pm. Θα είμαι ήσυχος δεν θα κλαίω στην κολυμπήθρα (όρθιος, καθιστός δεν χωράω) και γενικά δεν θα δημιουργήσω πρόβλημα.
Υπόχρεος!
:D

Άμα ο νονός κάνει δώρο Richard Mille στα βαφτιστηρια, ζητά τον σε γάμο Βασίλη...

stynikop
13/07/2016, 07:57
:a013:
Εγώ έχω ένα για κάθε μέρα αλλά και για καλό... τώρα αν είναι καλό ή όχι δε ξέρω, δεν έχω ιδέα, παίζει να είναι και από πανηγύρι...αλλά δύσκολο γιατί ο νονός μου (που μου το έκανε και δώρο δε ξέρει τι έχει από φράγκα γενικά) Εδώ σε φωτογραφία με το καλό μου το κουστούμι σε πρωινή σοβαρή δουλειά με κυρίους επιχειρηματίες και εφοπλιστές.

362470















ps: Εμείς οι μάγκες οι Πειραιώτες δε καταδεχόμαστε ρολόγάκια ... Μόνο κομπολόγια και στιλέτα έχουμε πάνω μας! :p

Είσαι καλός εσύ!!!

Λοιπόν , το ίδιο νονό έχουμε :smokin:

Stefanos73
13/07/2016, 08:04
Μακάρι να ησυχάσεις.

Εγώ έχω τραβηχτεί πολύ με τον συγκεκριμένο μπρασελέ. Μου έχει κοπεί 7-8 φορές.
Σπάνε οι πίροι που συγκρατούν τα πλακίδια μεταξύ τους.
Έχω αλλάξει πίρους τουλάχιστον τρεις τέσσερις φορές στην αντιπροσωπεία (τις περισσότερες δωρεάν) και άλλες τόσες έξω.
Έχω ρυθμίσει τον μπρασελέ σε διαφορετικά μήκη, χωρίς αποτέλεσμα.
Τα σπασίματα συμβαίνουν χωρίς πίεση. Τις περισσότερες φορές οι πίροι ήταν οξειδωμένοι, ενώ υποτίθεται πως είναι ανοξείδωτοι.
Πιθανή εξήγηση : "μήπως ιδρώνετε πολύ;" :a31:

Σκεφτόμουν να αλλάξω σε λουράκι (περίπου 50€, γνήσιο) μπας και γλυτώσω, αλλά μου έλεγαν ότι το λουράκι θα θέλει αλλαγή συχνότερα. Κάτι ήξεραν, προφανώς.
Η μόνη διαφορά που έχει το δικό μου, είναι το χρώμα. Είναι μαύρο, όχι άβαφο inox.
Αποτέλεσμα αυτών, το ρολόι να περνάει το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα στο συρτάρι και να έχει φορεθεί ελάχιστα (φαντάσου να το φορούσα και περισσότερο).

Από το ρολόι, αυτό καθ' αυτό, δεν έχω κανένα παράπονο.

Γνήσιο ήταν και το λουράκι, που άλλαξα δύο φορές. Φθείρεται και ξεφτίζει στα πλαϊνά, ειδικά άμα βρέχεται συχνά.

Panos76
13/07/2016, 08:04
Άμα ο νονός κάνει δώρο Richard Mille στα βαφτιστηρια, ζητά τον σε γάμο Βασίλη...

Σιγά βρε, βρίσκεις κ με κανά.. 40άρι χιλιάρικα. :lol:

Η ναυαρχίδα του στόλου:

362480

και μία από πίσω:

362481

Όνειρο μου ήταν το μονακό αυτό όπως το βλέπετε αλλά με το χρονογράφο. Αυτός όμως ξέφευγε οπότε μείναμε στο απλό μονδέλο.

Υπάρχουν και πολλά άλλα, με έμφαση στα swatch. Κάποτε υπήρχε και ένα ωραίο citizen αλλά εχάθει στην άβυσσο της Σαντορίνης πριν 10 χρόνια :(

notakos600
13/07/2016, 08:27
Tag Heyer Carrera...ενός χρόνου...λατρεία.

362482

WiSe
13/07/2016, 08:31
μπρουκλιδες ολοι! :lol:

notakos600
13/07/2016, 08:33
μπρουκλιδες ολοι! :lol:

Έπρεπε να πατήσουμε τα 50 για να ξεφύγουμε από τα casio ρε φίλε, κάτσε καλά! :lol:

H.A.Balafoutre
13/07/2016, 08:35
9 χρόνια. Κάθε μέρα. Το έχω ταλαιπωρήσει βέβαια.

teogtp
13/07/2016, 08:37
Απο τον ομεγκα δεν ειδαμε φωτο......
Κοιτα να δεις που θα ειναι κυβερνητικος παραγοντας και μας φακελωνει για το taxis......
Που'σε γαμπρε.........sniper......
Ετοιμασου.......



:D

teogtp
13/07/2016, 08:40
Κατσε να ποσταρω κανενα q&q να κατεβασω την μεση τιμη...

notakos600
13/07/2016, 08:44
Κατσε να ποσταρω κανενα q&q να κατεβασω την μεση τιμη...

:moutza::bawl:

vaska
13/07/2016, 09:55
Κατσε να ποσταρω κανενα q&q να κατεβασω την μεση τιμη...

Με 22 και 25 ευρώ ρολόι δεν πήδηξε ποτέ κανείς (εκτός του Βαγγέλη που έχει ρίξει χρήμα στην μπανιέρα).

από την άλλη θα μου πεις εμείς με τα ακριβά πηδ@με??
Μπααα αλλά κουβέντα να γίνεται.

notakos600
13/07/2016, 09:59
Με 22 και 25 ευρώ ρολόι δεν πήδηξε ποτέ κανείς (εκτός του Βαγγέλη που έχει ρίξει χρήμα στην μπανιέρα).

από την άλλη θα μου πεις εμείς με τα ακριβά πηδ@με??
Μπααα αλλά κουβέντα να γίνεται.

Speak for yourself...:lol:

byron
13/07/2016, 10:10
Σιγά βρε, βρίσκεις κ με κανά.. 40άρι χιλιάρικα. :lol:



Η ναυαρχίδα του RM γύρω στο μύριο...

362485

AristidisZ
13/07/2016, 10:12
Η ναυαρχίδα του RM γύρω στο μύριο...

362485

Sons of anarchy και έτσι ;;;

amyroukai
13/07/2016, 10:13
το σαγώνι του κρανίου ανεβοκατεβαίνει με τα δευτερόλεπτα; το μύριο πως στο διάολο... τι ρωτάω, ε; αυτά...

byron
13/07/2016, 10:17
Sons of anarchy και έτσι ;;;

Αν έχει κάποιος 1.οοο.οοο να πάρει ένα από τα 10 νομίζω που έβγαλε, οτι son γουστάρεις είσαι. Son of anarchy, son of gun, son of a bitch, son penn...


το σαγώνι του κρανίου ανεβοκατεβαίνει με τα δευτερόλεπτα; το μύριο πως στο διάολο... τι ρωτάω, ε; αυτά...

AN ANTI-CONFORMIST APPROACH FOCUSED ON CREATIVITY AND DEVELOPMENT: A CALL FOR A WATCHMAKING REVOLUTION (http://www.thewatchquote.com/The-Richard-Mille-Nano-ceramic-RM-52-01-Skull-Tourbillon-watch-An-anti-conformist-approach-focused-on-creativity-and-development-a-call-for-a-watchmaking-revolution-No_9701.htm)

Μια χαρά για να το παίζεις αντικομφορμιστής στο Μονακό...

AristidisZ
13/07/2016, 10:25
Αν έχει κάποιος 1.οοο.οοο να πάρει ένα από τα 10 νομίζω που έβγαλε, οτι son γουστάρεις είσαι. Son of anarchy, son of gun, son of a bitch, son penn...

Sean είναι ο Penn :p

Από εκεί και πέρα, είναι και θέμα γούστου και στυλ του καθενός

Εγώ που είμαι "πιο κλασσικός πεθαίνεις", τέτοιο ρολόι δε φόραγα που να μου το χαρίζαν...

Αν είχα τέτοιο budget (λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα) θα πήγαινα άνετα σε Patek Philippe

sniper
13/07/2016, 10:27
Αν έχει κάποιος 1.οοο.οοο να πάρει ένα από τα 10 νομίζω που έβγαλε, οτι son γουστάρεις είσαι. Son of anarchy, son of gun, son of a bitch, Sean penn...

Σιγά τη μ@λακία, άκου 1Μ.

sniper
13/07/2016, 10:27
Κανένας με Vostok ρε σύντροφοι; :lol:

AristidisZ
13/07/2016, 10:30
Ουδείς με Vostok ρε σύντροφοι; :lol:

έχω έναν φίλο που έχει μούρλα και έχει 2-3 και από δαύτα

κάτσε να του στείλω πρόσκληση για το φόρουμ :D

στο πατρικό έχω και ένα ωραίο του κόκκινου στρατού που είχε πάρει κάποτε ο πατέρας μου (δεν είναι από αυτά που τα έδιναν ένα χιλιάρικο στο Μοναστηράκι, ήταν πιο trendy)

πρέπει οπωσδήποτε να το βγάλω μια φωτό :lol:

camen
13/07/2016, 10:31
Κανένας με Vostok ρε σύντροφοι; :lol:

Εγωωωω! Το απογευμα φωτο !
Vostok amphibia!

vaska
13/07/2016, 10:32
ρε μάγκες σοβαρά τώρα αν είναι να ποστάρουμε ρολόγια που κυκλοφορούν στην αγορά με αξία και υπεραξία, θα γεμίσουμε σελίδες επί σελίδων με όμορφες φωτο και διαφημίσεις. Είπαμε να βάλουμε τα ρολόγια που έχουμε (ακούει ο Ωμμμμ??).

BLiTzER
13/07/2016, 10:34
ρε μάγκες σοβαρά τώρα αν είναι να ποστάρουμε ρολόγια που κυκλοφορούν στην αγορά με αξία και υπεραξία, θα γεμίσουμε σελίδες επί σελίδων με όμορφες φωτο και διαφημίσεις.

Το Marie Claire forum είναι από κει ->

byron
13/07/2016, 10:36
Sean είναι ο Penn :p

Από εκεί και πέρα, είναι και θέμα γούστου και στυλ του καθενός

Εγώ που είμαι "πιο κλασσικός πεθαίνεις", τέτοιο ρολόι δε φόραγα που να μου το χαρίζαν...

Αν είχα τέτοιο budget (λέμε και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα) θα πήγαινα άνετα σε Patek Philippe

Ξέρω πως γράφεται. Ομόηχο λογοπαίγνιο ήταν.

Για ποιό και τι αν είχαμε...να χαμε να λέγαμε.


Σιγά τη μ@λακία, άκου 1Μ.

Νταξ, ότι θέλουν ζητάνε. Σε Ρώσους απευθύνονται, βάζουν λίγο ριαλ αντβεντιουρ, skulls, νανοτεχνολογία, το τιτάνιο που πήραν από το Soyuz να θυμούνται το χωριό τους και το πουλάνε.

Σε ποιούς απευθύνονται νομίζεις?

Panos76
13/07/2016, 10:36
Κανένας με Boctok ρε σύντροφοι; :lol:


έχω έναν φίλο που έχει μούρλα και έχει 2-3 και από δαύτα

κάτσε να του στείλω πρόσκληση για το φόρουμ :D

στο πατρικό έχω και ένα ωραίο του κόκκινου στρατού που είχε πάρει κάποτε ο πατέρας μου (δεν είναι από αυτά που τα έδιναν ένα χιλιάρικο στο Μοναστηράκι, ήταν πιο trendy)

πρέπει οπωσδήποτε να το βγάλω μια φωτό :lol:

Προς τι οι γέλωτες;; :evil: (Με συντροφεύει αγόγγυστα επί 25 έτη χωρίς σέρβις κάθε καλοκαίρι)

Έχει τέτοια απλοϊκή σύλληψη ιδεών στη κατασκευή του με τέτοια απόδοση που για εμένα είναι ένα μικρό θαύμα των Ρώσων, καθώς συμπυκνώνει όλη τη φιλοσοφία τους σε ένα ρολόι.

Εξαιρώ την Vostok Europe που εκεί αλλάζει η φιλοσοφία εντελώς.

byron
13/07/2016, 10:38
ρε μάγκες σοβαρά τώρα αν είναι να ποστάρουμε ρολόγια που κυκλοφορούν στην αγορά με αξία και υπεραξία, θα γεμίσουμε σελίδες επί σελίδων με όμορφες φωτο και διαφημίσεις. Είπαμε να βάλουμε τα ρολόγια που έχουμε (ακούει ο Ωμμμμ??).

Στον skylaro να τα πεις αυτά που νομίζει πως θα ψαρώσουμε με τον νονο του (εκτός και τον λένε Corleone...)

camen
13/07/2016, 10:41
Προς τι οι γέλωτες;; :evil: (Με συντροφεύει αγόγγυστα επί 25 έτη χωρίς σέρβις κάθε καλοκαίρι)

Έχει τέτοια απλοϊκή σύλληψη ιδεών στη κατασκευή του με τέτοια απόδοση που για εμένα είναι ένα μικρό θαύμα των Ρώσων, καθώς συμπυκνώνει όλη τη φιλοσοφία τους σε ένα ρολόι.

Εξαιρώ την Vostok Europe που εκεί αλλάζει η φιλοσοφία εντελώς.

Εννοείται οτι μιλάμε για την ορίτζιναλ bostok. Αυτο το ρολόι με εχει τρομάξει με τη χρόνομετρια που κρατά!!! Ενα ρολόι των 70€ περίπου.... Αυτο το χαζό σύστημα αλλαγής ημερομηνίας να μην είχε :lol:

sniper
13/07/2016, 10:41
Προς τι οι γέλωτες;; :evil: (Με συντροφεύει αγόγγυστα επί 25 έτη χωρίς σέρβις κάθε καλοκαίρι)

Έχει τέτοια απλοϊκή σύλληψη ιδεών στη κατασκευή του με τέτοια απόδοση που για εμένα είναι ένα μικρό θαύμα των Ρώσων, καθώς συμπυκνώνει όλη τη φιλοσοφία τους σε ένα ρολόι.

Εξαιρώ την Vostok Europe που εκεί αλλάζει η φιλοσοφία εντελώς.

Μου θυμίζει το αστείο (καλα παίζει να είναι και urban myth) με το στυλο που γράφει στο διάστημα.

Η ΝΑΣΑ ξόδεψε εκατομμύρια $ για να βρουν ένα στυλο που γράφει σε κατάσταση έλλειψης βαρύτητας, οι Ρώσοι χρησιμοποίησαν μολύβι :lol:


Αρκετά με τα σπάμ. Άλλος με κανένα ρολογάκι;

Panos76
13/07/2016, 10:44
Εγωωωω! Το απογευμα φωτο !
Vostok amphibia!

:a013:

362488

vaska
13/07/2016, 10:48
Αυτό μου έφαγε ένας αλήτης που τον έβαζα σπίτι μου και τον είχα σαν αδερφό μου.

362435

Πέρασε καιρός και νομίζει πως το κατάπια αλλά αν τον δω να το φοράει θα του σπάσω και τα δύο χέρια, γιατί να το πουλήσει και να μην το μάθω δεν παίζει.

άλλη μια από την πίσω μεριά του κοσμήματος

362436

Επειδή μου ζητήθηκε κι επειδή κάποιοι θεωρούν ότι το ποστ μου αυτό φωτογραφίζει συγκεκριμένο άτομο μέλος του φόρουμ και για την αποκατάσταση της τάξης να πω ότι:
Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ "ΕΦΑΓΕ" ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΖΙΕΡΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΗΤΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. Το όνομα αυτού δε "Μάριος".

Ελπίζω να αποκαταστάθηκε η τάξη τώρα.

teogtp
13/07/2016, 10:49
:a013:

362488

Γαμω!
Μου θυμιζει το ανεκδοτο με το ρολοι και τις μπαταριες.....
:D

camen
13/07/2016, 10:50
:a013:

362488

Γιατί τετοιο bezel ? θυμίζει omega PO :smokin:

camen
13/07/2016, 10:52
Επειδή μου ζητήθηκε κι επειδή κάποιοι θεωρούν ότι το ποστ μου αυτό φωτογραφίζει συγκεκριμένο άτομο μέλος του φόρουμ και για την αποκατάσταση της τάξης να πω ότι:
Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ "ΕΦΑΓΕ" ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΖΙΕΡΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΗΤΑΝ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. Το όνομα αυτού δε "Μάριος".

Ελπίζω να αποκαταστάθηκε η τάξη τώρα.

Τα μέλη του φόρουμ σου πειράζουν μονο την κυρα Χρυσά :smokin: